5 ozdób, które dodadzą uroku latem Twojej fryzurze!
05.06.2017

5 ozdób, które dodadzą uroku latem Twojej fryzurze!

 

 

Za oknem pogoda coraz bardziej sprzyja, a wokół czuć już letni klimat. Wraz z nadejściem lata coraz częściej zamiast swobodnie opadających na nasze ramiona rozpuszczonych włosów wybieramy wygodne upięcia, które dają o wiele więcej wytchnienia w upalne dni. Ponadto chętniej również sięgamy po różnego rodzaju ozdoby, które potrafią być idealnym dopełnieniem całej fryzury. Warto zatem zastanowić się nad tym w jakie dodatki do włosów wyposażyć się latem, aby każdego dnia móc dodać naszemu wyglądowi niepowtarzalnego uroku. Oto kilka propozycji! 

 

 

 

WIANKI

To zdecydowanie wakacyjny hit i ozdoba, która potrafi sprawić, że wyglądamy bardziej dziewczęco. Sklepy oferują olbrzymi wybór wianków – od tych z jasnymi, niewielkimi i delikatnymi kwiatami, po takie, w których nie przejdziesz niezauważona.

 

 

 

OPASKI

Potrafią nieraz utrzymać nasze włosy w ładzie, lekko je przy tym unosząc, co potrafi dać bardzo ładny efekt. Ponadto odsłaniają również naszą twarz i idealnie radzą sobie w walce z niesfornymi kosmykami. Obecnie na rynku można spotkać się z różnymi rodzajami opasek, które są jednocześnie funkcjonalne i ozdobne.

 

 

SPINKI I GUMKI

Upinając włosy w kok czy też inną fryzurę warto skorzystać z ozdobnych spinek i gumek, które w sklepach dostępne są w różnych kolorach i formach.

 

 

BANDANY

Ponadczasowe bandany świetnie prezentują się na włosach. Można je wykorzystać w różny sposób i sprawić, że nasza fryzura nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

 

 

 

OZDOBNE ŁAŃCUSZKI

Takie łańcuszki stanowią piękny dodatek do fryzur w stylu boho i nie tylko. Tego typu ozdoba idealnie sprawdza się również na wieczorne wyjścia, prezentując się przy tym fenomenalnie nawet przy najprostszych upięciach lub nawet przy rozpuszczonych włosach.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda