Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w „Bridgertonach”! Przed Christopherem wielka kariera?
28.03.2021

Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w „Bridgertonach”! Przed Christopherem wielka kariera?

Wszyscy, którzy znają Krzysztofa Cugowskiego – dawnego lidera Budki Suflera – znają tez jego dwóch synów – Piotra i Wojtka, niegdyś tworzących zespół Bracia. Ale to nie jedyni jego potomkowie. Krzysztof ma jeszcze jednego syna – Krzysztofa Juniora. A ten najwidoczniej robi karierę za granicą. Nabiera rozpędu, bo okazało się, że zdążył już zagrać w hitowym serialu „Bridgertonowie”!
./uploads/Dżo_FlamingBlog/46eb30ecfbb6c4e7822ef34b50960aeb.png

@christoph.cugo

Christopher wrzucił niedawno na Instagrama swoje zdjęcia z produkcji Netfliksa. 22-latek próbuje swoich sił w aktorstwie. Ma już za sobą występ w jednym z popularniejszych seriali ostatnich miesięcy – „Bridgertonach”. Co prawda był to tylko mały epizodzik, ale zawsze to jakiś początek. Fakt ten odkryto dopiero niedawno, a Christopher ogłosił to już... w grudniu. Przyznajemy się bez bicia, że my też dowiedzieliśmy się o jego występie w "Bridgertonach" parę dni temu... ;)
 

„Trochę to trwało, ale nareszcie mogę ujawnić prawdziwy powód, dla którego przez kilka ostatnich miesięcy paradowałem z bakami.” 

Najmłodszy syn Cugowskiego studiuje obecnie na Uniwersytecie w Winchester. Co jakiś czas bywa w Polsce, jednak to w Anglii rozwija swoją karierę. Nie jest też za bardzo aktywny na swoim Instagramie, ale kto wie - może niedługo zacznie wrzucać nowe wielkie-małe sukcesy?
 

2 lubi to
0
3225
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda