yudemere

yudemere

 

Natalia Uszok to kolejna z Ambasadorek DDOB. Ma 19 lat i głowę pełną zwariowanych pomysłów. Jest kreatywna, pomocna i bardzo towarzyska, nie da się jej nie lubić. Czynnie uczestniczy w tworzeniu społeczności DDOB, a na naszym fanpage’u i ddob.com znajdziesz mnóstwo materiałów video i tekstów jej autorstwa. Jej pasją jest blogowanie, aktorstwo, fotografia, pisanie, moda, podróże, książki, język angielski, chemia i wiele, wiele innych. W internecie znajdziesz Natalkę pod nazwą Yudemere, prowadzi własnego bloga, do którego warto na bieżąco zaglądać! (KLIK!)

 

 

Youdemere odpowiedziała dla nas na kilka pytań, jeśli chcesz ją bliżej poznać to zapraszamy do lektury!

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z byciem Influencerem?

 

Od zawsze chciałam się móc dzielić swoimi pasjami z innymi. Moją przygodę z działaniem w sieci zaczęłam już nawet kilka lat temu, a wtedy sama jeszcze miałam głowę pełną marzeń i ogromu nierealnych do zrealizowania pomysłów. Natomiast to w pewien sposób sprawiło, że odnalazłam własną drogę ku temu, by znaleźć własne pasje, sposoby na to, by być blisko ludzi, poznać samą siebie i określić przy tym swoje cele.

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Przede wszystkim uwielbiam to, że robiąc to co kocham i to co sprawia mi frajdę, daję również radość i motywację innym ludziom. Nic nie daje większego zastrzyku energii niż właśnie świadomość tego, że tworzy się coś nie tylko dla samego siebie, ale i dla ludzi.

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Robiłabym pewnie wszystko to co dotychczas, być może w trochę innej formie, tylko że wówczas grono odbiorców ograniczyłoby się tylko do rodziny i przyjaciół.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Od września dosyć ciężko jest mi łączyć te dwie sfery mojego życia. Obecnie jestem w klasie maturalnej, dlatego też większość swojego czasu muszę poświęcać teraz nauce i przez to trudno jest mi aktywnie działać w sieci tak jak to było kiedyś. Natomiast jeśli tylko znajduję wolną chwilę to staram się działać. Mimo natłoku obowiązków szkolnych staram się jakoś dalej dbać o rzeczy i pasje, które dają mi szczęście. Ale za to w głowie mam już mnóstwo planów, pomysłów i gotowości do działań, aby w czasie wakacji się zrehabilitować i móc się w pełni poświęcić aktywnemu działaniu w internecie, rozwijając przy tym jeszcze bardziej swoje pasje.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Wolę nic nie zdradzać, aby nie zapeszać, bo w życiu nigdy nie wiadomo jak ostatecznie będzie. Plany są, a co z nich wyjdzie to czas pokaże :)

 

6. Jakie masz hobby?

Zdecydowanie fotografia, blogowanie, pisanie, moda i makijaż, ale staram się nie ograniczać tylko do tego, a stale jednak się rozwijać również w innych dziedzinach, jeśli tylko mam ku temu okazję.

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Bardzo często zdarza się, że ktoś mnie rozpoznaje. Niektórzy podchodzą po prostu bezpośrednio porozmawiać i się poznać, inni tylko się przyglądają i szeptają między sobą. Czasem czuję się z tym nieswojo, ale w sumie moment, w którym ktoś mnie zaczepia z takim miłym zaskoczeniem na twarzy, wypowiada wiele ciepłych słów w moim kierunku i zaczyna rozmowę jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mam okazję teraz w życiu doświadczać.

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Instagram definitywnie u mnie zwycięża w tej kwestii. Uwielbiam fotografię, kocham zachowywać najlepsze chwile na zdjęciach, tworząc coś wyjątkowego i dzielić się tym z innymi. Instagram właśnie jest pełen inspiracji, motywuje i dlatego też to tam zdarza mi się spędzać najwięcej czasu.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Zmieniło się tyle, że sama zrozumiałam, że warto tworzyć, nie bać się marzyć i dzielić się swoimi pasjami z ludźmi. Odnalazłam też po prostu własny cel w życiu i coś co sprawia, że jestem szczęśliwa.

 

10. Za co lubisz DDOB?

Zdecydowanie za to, że daje niezwykłą możliwość rozwoju każdemu, pokazując przy tym, że warto mieć marzenia, za świeżość jaką nadała blogosferze i jaką teraz również nadaje youtube'owi, za ogrom codziennych nowości, za tworzenie czegoś więcej niż tylko portal.