Pomoc

ddob

DDOB – to platforma społecznościowa dla twórców i influencerów. Masz bloga? Jesteś Youtuberem? A może po prostu lubisz pisać lub jesteś aktywny na Instagramie? Jeżeli tak, to DDOB jest idealnym miejscem dla Ciebie. Na DDOB.com możesz dodawać linki do swoich Video, postów na blogu oraz tworzyć całościowe artykuły. Możesz również pochwalić się ciekawą galerią zdjęć, bądź treścią znalezioną w sieci. Najciekawsze posty chętnie wrzucimy na nasz fanpage, dzięki czemu zobaczą je tysiące osób!

Dodatkowo, jeżeli jesteś już osobą rozpoznawalną w sieci, możesz dołączyć do grona influencerów DDOB i współpracować z TOPowymi markami!

Pokaż nam twoją Codzienną Dawkę Piękna 😊
DDOB jest miejscem dla wszystkich twórców internetowych. Jeżeli jesteś blogerem, youtuberem lub osobą, która lubi tworzyć, to koniecznie musisz dołączyć do naszej społeczności. Na DDOB.com możesz dodawać linki do swoich Video, postów na blogu oraz tworzyć całościowe artykuły. Możesz również pochwalić się ciekawą galerią zdjęć, albo treścią znalezioną w sieci. Najciekawsze posty chętnie wrzucimy na nasz fanpage dzięki czemu zobaczą je tysiące osób!

Jeżeli jesteś Influencerem, koniecznie zajrzyj do sekcji Panel Influencera 😊
 • - dołączasz do unikalnej w sieci społeczności twórców
 • - zyskujesz nowych czytelników, widzów i fanów
 • - Twoje wpisy mogą pojawić się na stronie głównej, a czasem nawet na fanpage DDOB (128tys fanów) lub Instagramie (165tys fanów) i Youtube community (295 tys fanów)!
 • - twórcy którzy zdobędą już odpowiednie zasięgi,, mogą dołączyć do elitarnego grona Influencerów DDOB, a nawet Ambasadorów
 • - tworząc swój własny profil, możesz założyć bloga/portfolio na ddob.com – umożliwiamy dodawanie postów „od zera”, a także zdjęć i tekstów, którymi możesz później pochwalić się na swoich social mediach 😊
Klikasz przycisk zarejestruj się i gotowe! 😊
Na DDOB.com możesz dodawać posty na 3 sposoby:
 1. Link do swojego wpisu lub ciekawego artykułu znalezionego w sieci
 2. Link do swojego Video lub Video ulubionego twórcy, które chcesz pokazać innym
 3. Cały post składający się z tekstu, zdjęć video lub wszystkiego po trochu
Jakie tylko chcesz! Niech będą chwytliwe, przyciągają uwagę i zainteresują naszą społeczność. Twój profil jest Twoim miejscem do tworzenia – to ty decydujesz, co się w nim znajdzie.
Od niedawna na DDOB.com możesz dodawać również całe posty!
Jest to banalnie proste. Wystarczy założyć konto i kliknąć w przycisk DODAJ POST (plusik w prawym górnym rogu). Następnie wybrać formę „Nowy Wpis”.

W pierwszej kolejności uzupełnij tytuł i opis, następnie dodawaj do postu kolejne sekcje.

Posty mogą składać się z wielu sekcji, takich jak zdjęcia, tekst i video. Najpierw dodajesz odpowiednie sekcje po sobie, a następnie możesz poprzestawiać je w dowolnej kolejności. Jeżeli chcesz zobaczyć swój post przed publikacją, wystarczy kliknąć przycisk „Podgląd”

Dzięki temu twój post może być zarówno tekstem, galerią zdjęć, materiałem Video jak i miksem wszystkiego po trochu. Wybór formy należy do Ciebie 😊
Inni użytkownicy strony mogą docenić twój post poprzez przyznanie mu lajka. Im więcej „strzałek w górę” zdobędziesz, tym większa szansa, że Twój post pojawi się na stronie głównej i zostanie zauważony przez innych czytelników!

Panel Influencera

Chcesz dołączyć do grona Influencerów DDOB? Tutaj znajdziesz informację jak to zrobić.
 1. Zarejestruj się na DDOB.com
 2. Uzupełnij wszystkie dane w Twoim profilu (przyda nam się Twój numer telefonu, by wysyłać powiadomienia SMS o nowych kampaniach)
 3. Uzupełnij statystyki swoich social mediów (zakładka „Statystyki”). Bez zatwierdzonych statystyk nie będziemy mogli Ciebie przyjąć do grona influencerów!
 4. Kliknij w zakładkę „Zostań Influencerem” i zgłoś swoją kandydaturę.
 5. Jeżeli spełnisz wymogi, a Twój profil będzie wystarczająco interesujący, to otrzymasz powiadomienie i dostęp do panelu dla Influencerów 😊
Pamiętaj o kolejnym bardzo ważnym kroku, czyli wypełnieniu danych do umowy. Bez tego nie będziemy mogli wypłacić Ci wynagrodzenia za kampanie.
Dane do umowy to bardzo ważny element, bez którego nie będziesz mógł uczestniczyć w kampaniach. Dane są niezbędne do wykonywania rozliczeń i wypłacania wynagrodzeń. Twoje dane będą widoczne tylko dla Ciebie.

W razie pytań pisz do nas na [email protected].
W zakładce „Zostań influencerem” znajdziesz podzakładkę „Statystyki”, gdzie możesz zweryfikować każdy ze swoich profili na social media. „Nazwa” to Twoje imię i nazwisko, nazwa fanpaga, nick na Instagramie czy Snapchacie, bądź nazwa kanału na YT. „Zasięg” to liczba Twoich znajomych, fanów, obserwatorów. Nie zapomnij o dodaniu linku do profilu! Następnie kliknij „Zweryfikuj” i czekaj na akcept admina 😊
W zakładce „Twoje zadania” znajdziesz wszystkie aktywne kampanie, w których aktualnie bierzesz udział. Tam również możesz sprawdzić wszystkie aktualnie dostępne zadania. Po kliknięciu przycisku „Więcej” przy danej kampanii, znajdziesz opcję zgłoszenia się do udziału.
Jeśli Twój profil zostanie zaakceptowany do kampanii, administrator zaproponuje Ci stawkę za wykonanie zadania. Możesz ją zaakceptować, negocjować, bądź zrezygnować z kampanii. Jeśli zaproponowana stawka nie spełnia Twoich oczekiwań, wpisz w puste pole swoją propozycję i kliknij przycisk „Negocjuj”. Następnie admin zatwierdzi bądź odrzuci Twoją kwotę, proponując jeszcze raz stawkę. Negocjować można tylko raz – jeśli admin ponownie zaproponuje swoją stawkę, możesz ją zaakceptować bądź zrezygnować z udziału w zadaniu.

Negocjowanie stawki nie dotyczy kampanii barterowych.
Po zaakceptowaniu stawki możesz przystąpić do zadania! Stwórz materiały do publikacji według wytycznych podanych w rozszerzonym briefie (np. zdjęcie na Instagram). Zanim je opublikujesz, dodaj je w sekcji „Materiały do publikacji”. Wybierz medium, załaduj plik oraz dodaj opis. Czekaj na akceptację Admina. 😊