Pomoc

ddob

DDOB – to platforma społecznościowa dla twórców i influencerów. Masz bloga? Jesteś Youtuberem? A może po prostu lubisz pisać lub jesteś aktywny na Instagramie? Jeżeli tak, to DDOB jest idealnym miejscem dla Ciebie. Na DDOB.com możesz dodawać linki do swoich Video, postów na blogu oraz tworzyć całościowe artykuły. Możesz również pochwalić się ciekawą galerią zdjęć, bądź treścią znalezioną w sieci. Najciekawsze posty chętnie wrzucimy na nasz fanpage, dzięki czemu zobaczą je tysiące osób!

Dodatkowo, jeżeli jesteś już osobą rozpoznawalną w sieci, możesz dołączyć do grona influencerów DDOB i współpracować z TOPowymi markami!

Pokaż nam twoją Codzienną Dawkę Piękna 😊
DDOB jest miejscem dla wszystkich twórców internetowych. Jeżeli jesteś blogerem, youtuberem lub osobą, która lubi tworzyć, to koniecznie musisz dołączyć do naszej społeczności. Na DDOB.com możesz dodawać linki do swoich Video, postów na blogu oraz tworzyć całościowe artykuły. Możesz również pochwalić się ciekawą galerią zdjęć, albo treścią znalezioną w sieci. Najciekawsze posty chętnie wrzucimy na nasz fanpage dzięki czemu zobaczą je tysiące osób!

Jeżeli jesteś Influencerem, koniecznie zajrzyj do sekcji Panel Influencera 😊
  • - dołączasz do unikalnej w sieci społeczności twórców
  • - zyskujesz nowych czytelników, widzów i fanów
  • - Twoje wpisy mogą pojawić się na stronie głównej, a czasem nawet na fanpage DDOB (128tys fanów) lub Instagramie (165tys fanów) i Youtube community (295 tys fanów)!
  • - twórcy którzy zdobędą już odpowiednie zasięgi,, mogą dołączyć do elitarnego grona Influencerów DDOB, a nawet Ambasadorów
  • - tworząc swój własny profil, możesz założyć bloga/portfolio na ddob.com – umożliwiamy dodawanie postów „od zera”, a także zdjęć i tekstów, którymi możesz później pochwalić się na swoich social mediach 😊
Klikasz przycisk zarejestruj się i gotowe! 😊
Na DDOB.com możesz dodawać posty na 3 sposoby:
  1. Link do swojego wpisu lub ciekawego artykułu znalezionego w sieci
  2. Link do swojego Video lub Video ulubionego twórcy, które chcesz pokazać innym
  3. Cały post składający się z tekstu, zdjęć video lub wszystkiego po trochu
Jakie tylko chcesz! Niech będą chwytliwe, przyciągają uwagę i zainteresują naszą społeczność. Twój profil jest Twoim miejscem do tworzenia – to ty decydujesz, co się w nim znajdzie.
Od niedawna na DDOB.com możesz dodawać również całe posty!
Jest to banalnie proste. Wystarczy założyć konto i kliknąć w przycisk DODAJ POST (plusik w prawym górnym rogu). Następnie wybrać formę „Nowy Wpis”.

W pierwszej kolejności uzupełnij tytuł i opis, następnie dodawaj do postu kolejne sekcje.

Posty mogą składać się z wielu sekcji, takich jak zdjęcia, tekst i video. Najpierw dodajesz odpowiednie sekcje po sobie, a następnie możesz poprzestawiać je w dowolnej kolejności. Jeżeli chcesz zobaczyć swój post przed publikacją, wystarczy kliknąć przycisk „Podgląd”

Dzięki temu twój post może być zarówno tekstem, galerią zdjęć, materiałem Video jak i miksem wszystkiego po trochu. Wybór formy należy do Ciebie 😊
Inni użytkownicy strony mogą docenić twój post poprzez przyznanie mu lajka. Im więcej „strzałek w górę” zdobędziesz, tym większa szansa, że Twój post pojawi się na stronie głównej i zostanie zauważony przez innych czytelników!