Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
5 znaków wskazujących, że on naprawdę bardzo Cię lubi
17.10.2018

5 znaków wskazujących, że on naprawdę bardzo Cię lubi

autor
Od jakiegoś czasu podkochujesz się (z ukrycia?) w pewnym chłopaku. Zdarza Wam się ze sobą spotkać, rozmawiać, spacerować. Ale nie jesteście parą. Dlaczego? Może oboje boicie się wykonać pierwszy krok? Może każde z Was myśli, że nie ma szans u drugiej osoby?

Po czym więc poznać, że TEN chłopak naprawdę bardzo Cię lubi? Poznaj 5 istotnych znaków!


 #1 ZAWSZE ZNAJDUJĘ MOMENT, BY CHOĆ PRZEZ CHWILĘ CIĘ DOTKNĄĆ

Czy zauważyłaś, że gdy się ze sobą spotykacie, on przy nadarzającej się okazji za każdym razem subtelnie Cię dotyka? Np. gdy przepuszcza Cię w drzwiach grzecznie układa rękę na Twoich plecach, albo gdy siedzicie obok siebie, niby nieśmiało i niechcący, muska Cię dłonią po nodze/ramieniu. To dobry znak! Chęć dotyku świadczy o tym, że się JEMU podobasz!

./uploads/ddob/9c1567fe6333c86c9fe22d33df28931d.jpg


#2 ŁAPIESZ GO NA TYM, ŻE CZĘSTO SIĘ NA CIEBIE PATRZY

I to takim bardzo przyjemnym wzrokiem. Takim, przez który niemal uginają Ci się kolana. Zauważasz to bardzo często – zerka na Ciebie w klasie, gdy notujesz zadanie z tablicy. A gdy się do niego odwrócisz i zobaczysz, że się na Ciebie patrzy – uśmiecha się do Ciebie.

 #3 CZĘSTO DO CIEBIE PISZE
Twój Messenger jest non stop włączony, bo ON do Ciebie pisze! Nie wstydzi się tego, nawet gdyby wyszedł na desperata. Lubi z Tobą rozmawiać. Do tego używa wielu emotikonek. Pamiętaj, że gdy często do Ciebie pisze, oznacza to, że…. Ciągle o Tobie myśli. ;)

./uploads/ddob/59bc60a548685e1c7197b2e9cde5cb53.jpg


#4 WSPIERA TWOJE PASJE

Jeśli chłopak, który Ci się podoba, wspiera Cię w tym, co lubisz – bądź pewna, że jest zainteresowany Tobą! Niekoniecznie Twoimi pasjami. ;) 


#5 GDY SIĘ SPOTYKACIE, TELEFON DLA NIEGO NIE ISTENIEJE

W chwilach, które ze sobą spędzacie, poświęca większość czasu tylko Tobie. Rzadko sięga po telefon. Przy Tobie po prostu o nim zapomina. Bądź pewna, że jesteś dla niego najważniejsza! Chcecie tworzyć parę! Podejmijcie w końcu ten pierwszy krok! Kto nie ryzykuje, ten nie ma… ;)

./uploads/ddob/779b36609ddabe83ea185c62c06ccc29.jpg
20 lubi to
2
3613
2 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

EWELINAG
0

❤❤❤

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

EWELINAG
0

❤❤❤

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda