Sobel ubliża swojej byłej dziewczynie ze sceny! Czy raper ma problemy z agresją?
04.08.2021

Sobel ubliża swojej byłej dziewczynie ze sceny! Czy raper ma problemy z agresją?

autor
Tydzień bez dramy, której głównym inicjatorem jest Sobel tygodniem straconym - piszą wszystkie tabloidy. Gwiazda rapu pogrywa coraz mocniej i bardziej kontrowersyjnie.

Sobel pełen agresji...

Dosłownie kilka dni temu wszystkie media rozpisywały się o skandalicznym, homofobicznym zachowaniu Sobla podczas jednego z koncertów. W skrócie - Sobel podczas swojego koncertu w Krakowie agresywnie wygonił ze sceny fana, który wszedł na nią niezaproszony. Raper użył wielu niecenzuralnych słów w tym tych, których agresywnie i pogardliwie określane są osoby homoseksualne. Słowa te spotkały się z falą hejtu, która wylała się na gwiazdę w internecie. Oczywiście - zachowanie "fana" nie było najbardziej przemyślanym jednak nic nie usprawiedliwia słów artysty. Ostatecznie artysta przeprosił za swoje zachowanie. Konsekwencje wyciągnęła jednak marka Hennessy, która postanowiła zakończyć współpracę z Soblem. 

Sobel i ex dziewczyna

Tym razem oberwało się byłej dziewczynie Sobla. Artysta upokorzył publicznie Alinę co spotkało się z burzą w internecie. Na zachowanie rapera odpowiedziała sama zainteresowana - "Co z ciebie za człowiek?" - pyta ekspartnerka na swoim instagramie. Alina opublikowała także prywatną wiadomość od swojej mamy. Obie wskazują na to, że wiele razy pomagały Szymonowi. Mimowolnie zdradzają także, że artysta boryka się z problemami. 

Niżej zamieszczamy Wam skandaliczne nagranie z koncertu tapera oraz screeny z instagrama byłej dziewczyny Sobla.  

./uploads/CodyA/1912f9639ed01fd0b12f7346a4112a6d.jpg
./uploads/CodyA/e8c2a117a220daf52cbad54bceb4ead2.jpg

Opinie

Co sądzicie o zachowaniu artysty? Czy przegina? Piszcie w komentarzach. 

5 lubi to
0
8146
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda