Czy będzie druga część „Cruelli”? Co o tym wiemy?
09.06.2021

Czy będzie druga część „Cruelli”? Co o tym wiemy?

Nie da się ukryć, że „Cruella” jest jednym z najgorętszych filmów sezonu. W krótkim czasie został już obejrzany przez setki tysięcy osób na całym świecie. Częściowo wpłynęło na to poluzowanie obostrzeń związanych z pandemią i przywrócenie działania kin, w większości jednak sukces produkcji zagwarantowały rekomendacje i dobre recenzje. Same fabuła i obraz są hot! A teraz krążą informacje, że w planach jest druga część „Cruell”. Czy to tylko pogłoski czy już fakty?

Czy powstanie druga część filmu „Cruella”?

Emma Stone skradła serca widzów na całym świecie nową rolą w filmie o złym charakterze – Cruelli de Mon. Do sukcesu przyczyniła się nie tylko sama aktorka, lecz także doskonała scenografia, piękne kostiumy, klimat i wciągająca historia.
 

Ogromna popularność „Cruelli” zaczęła wzbudzać wiele entuzjazmu, a wraz z nim pojawiło się ważne pytanie – czy powstanie druga część? Otóż nie ma jeszcze żadnej oficjalniej informacji na ten temat, ale… gdzieniegdzie słyszy się już głosy, że są takie plany. Hollywood Report doniosło ostatnio, że w studio Disneya praca wrze – trwają pierwsze etapy kontynuacji hitowego filmu o Estelli, która pod wpływem kilku wydarzeń zmienia się w nikczemną Cruellę. Portal ujawnia, że za reżyserię drugiej części będzie również odpowiadać Craig Gillespie, a za scenariusz – Tony McNamar. Disney nie potwierdził tych rewelacji. 
 
Aktorki wcielające się w główne role – Emma Stone i Emma Thompson – przyznały, że z chęcią wystąpiłyby w kontynuacji. Mamy nadzieję, że to się ziści! Czekamy więc na oficjalne stanowisko wytwórni Disneya. Jak tylko się pojawi, od razu Was o tym poinformujemy!
 

1 lubi to
0
314
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda