Wszystko, co wiemy o
26.05.2021

Wszystko, co wiemy o "Emily w Paryżu 2"!

Bonjour! Tęsknicie za Emily, która próbuje odnaleźć się w zupełnie nowym mieście? Co dalej z naszymi ulubieńcami? Sprawdźmy, co wydarzy się w drugim sezonie "Emily w Paryżu"!

Emily w Paryżu 2 - co się wydarzy w drugim sezonie?

Wiadomo już, że w drugim sezonie serialu pojawią się nowe twarze. Oznacza to sporo nowych wątków miłosnych, które wzbudzą emocje. TVLine ogłosiło, że pojawi się postać Alfiego, „sarkastycznego i czarującego cynika, który odmawia mówienia po francusku. Relacja między nim a Emily ewoluuje w coś więcej”.


Jeremy O. Harris zagra Gregory'ego Elliotta Dupree, „kultowego projektanta mody i byłego protegowanego Pierre'a Cadaulta”. Arnaud Binard zagra Laurenta G. ”Czarującego i towarzyskiego właściciela popularnego klubu nocnego w Saint Tropez”.

./uploads/jeilliebean/14e26a1315bec62622a2e1ebe88dc8e5.jpg

Wiadomo, że ekipa powróciła na plan 4 maja. Obsada jest bardzo podekscytowana. Według Variety Insight, seria jest obecnie kręcona do 19 lipca. Jeśli wszysko pójdzie zgodnie z planem, premiera będzie mieć miejsce na początku 2022 roku. 

Mamy nadzieję, że wydłużając swój pobyt w Paryżu, Emily pogłębi relacje, które już nawiązała, zagłębi się w naszą kulturę i może przyswoi sobie kilka słów z podstaw francuskiego - napisała w liście Sylvie - Będziemy pracować nad złożeniem wniosku o pozwolenie na pracę w jej imieniu, aby przedłużyć jej pobyt. Uwielbiamy gościć Emily w Paryżu! Ale proszę, nie mówcie jej o tym - dodała.

./uploads/jeilliebean/7288b97070d07fd3d95ae277fb8f428b.jpg

Czy w przyszłym sezonie Emily będzie musiała wybierać między Gabrielem a Mathieu?
Fani zastanawiali się, którego mężczyznę wybierze Emily: Gabriela czy Mathieu. Obsada i twórcy oczywiście mają własny pomysł na to, jak to wszystko się potoczy, ale nie zdradzają szczegółów.

Emily będzie miała wiele do podjęcia wiele skomplikowanych decyzji z kilkoma mężczyznami w swoim życiu. Z pewnością z Gabrielem, który był chłopakiem, ale także z Camille, która naprawdę stała się bardzo dobrą przyjaciółką dziewczyny. Emily jest typem osoby, która nigdy nie chciałaby zdradzić przyjaciela. Więc myślę, że to postawił Emily przed prawdziwym dylematem moralnymi. - powiedział Darren Star - Tak naprawdę nie widzieliśmy jeszcze potencjału związku Emily i Mathieu. Myślę, że w przyszłym sezonie Emily podejmie kilka zaskakujących decyzji. - dodał.

./uploads/jeilliebean/1e933adbfe07d67fa78e71f55c9560e4.jpeg

Zauważył również, że nowa umowa Gabriela z Antoine może spowodować kłopoty między nim a wszystkimi innymi.

Myślę, że Antoine to niewiarygodny facet i jego motywy… Nie ufam mu. A co do Gabriela... Myślę sobie, że tak, myślę, że zerwał z Camille. Ostatnio dużo się kłócili i on czuje się bardzo zasmucony faktem, że jej rodzina chce mu pomóc. I zawsze chciał być taką osobą. Został szefem kuchni, a czuł się tak niewartościowy od tak dawna, że ​​teraz, kiedy zerwali, nie sądzę, żeby chciał do tego wracać, ale przynajmniej zasługują na rozmowę o tym. Myślę, że naprawdę pociąga go Emily - powiedział Lucas Bravo.


Jak Camille zareaguje na Emily i Gabriela? Czy ich przyjaźń przetrwa mimo miłości do jednego faceta? Na razie Gabriel nie zerwał oficjalnie, co jest naprawdę kiepskie. Być może zdobędzie się na szczerą rozmowę.

./uploads/jeilliebean/ca692e3f1b28373533df55227cac1977.jpg

O czym będzie "Emily w Paryżu 2"?

Nie ma wątpliwości, że będziemy częściej widywać Emily, która próbuje pokochać życie w Paryżu. Nie tylko ma dużo do zrobienia, aby udowodnić Sylvie, że ma to, czego potrzeba, aby pracować w jej firmie, ale jej związek z Mathieu może trochę skomplikować sprawę. Antoine ujawnił, że kupił restaurację dla Gabriela, aby mógł zostać w Paryżu. Jeśli chodzi o niezręczne sytuacje, Camille wysłała Emily SMS-a z dobrą nowiną, po której nastąpiło pytanie „Czy możemy porozmawiać?”. Czy ona wie, co się stało? A może po prostu chce porozmawiać ze swoją BFF, próbując znaleźć sposób, by wrócić do Gabriela?

Twórca serialu Darren Star dał nam dużą wskazówkę"

Myślę, że spędzili razem naprawdę wspaniały moment, ale jaki był tego cel? Nie sądzę, żeby Gabriel rozstał się ze swoją dziewczyną, gdyby się nie wyprowadzał. Nie ma mowy, żeby Emily była z Gabrielem, myśląc, że wciąż jest z Camille. Więc myślę, że pytanie brzmi, dokąd to zmierza? Emily znalazła się bardzo nieoczekiwanym miejscu. Myślę, że związek Emily i Mathieu jest czymś, co wygra. Jeśli o niego chodzi, on jest zdeterminowany, by walczyć.

Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać do drugiego sezonu, aby dowiedzieć się, kogo wybiera Emily. Czekacie na premierę?

1 lubi to
0
262
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda