Do wszystkich chłopców, których kochałam: kiedy premiera 3 części?
18.02.2020

Do wszystkich chłopców, których kochałam: kiedy premiera 3 części?

Wiemy już, że powstanie 3 część produkcji "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Czy znana jest już data oficjalnej premiery? Co na temat nowej części zdradzają producenci?

Powstanie 3 część filmu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"

Film "Do wszystkich chłopców, których kochałam" powstał na podstawie powieści Jenny Han. Dotychczas obejrzeliśmy dwie części produkcji "Do wszystkich chłopców, których kochałam" oraz "Do wszystkich chłopców, których kochałam: P.S. Wciąż Cię kocham".

Druga część była kontynuacją historii Lary Jean, która pisze listy miłosne do kilku chłopaków. Pewnego dnia, Kitty - młodsza siostra Lary - postanawia je wysłać do konkretnych adresatów. List trafia m.in. do Petera Kavinsky'ego. Tym sposobem zaczyna się udawany związek Lary i Petera, który jednak przeradza się w prawdziwe uczucie. W drugiej części pojawia się kolejny z adresatów miłosnych listów dziewczyny - John Ambrose McClaren. 

./uploads/jeilliebean/6fb644699ad4f2e0121e323fcc86e121.png

Do wszystkich chłopców, których kochałam 3: kiedy premiera?

Twórcy produkcji zaplanowali także trzecią część. Obsada filmu potwierdziła, że pracowała jednocześnie na planie drugiej i trzeciej części. Ostatnia będzie zatytułowana "To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean", czyli "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze, Lara Jean". 

Netflix nie zdradza jeszcze, kiedy trzecia część będzie mieć swoją premierę. Media typują jednak, że przypadnie ona na okres walentynkowy, czyli w lutym 2021. Być może jednak, skoro dwa filmy były realizowane jednocześnie, Netflix pokusi się o premierę jeszcze w tym roku.

3 komentarzy

ddent
2

:)

odpowiedz

Meadowfeelings
0

👍🏻

odpowiedz

Cichocki
0

Najs

odpowiedz

Meadowfeelings
0

👍🏻

odpowiedz

Cichocki
0

Najs

odpowiedz

ddent
2

:)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda