Berlin żyje? Widzowie znaleźli dowód na Instagramie!
14.04.2021

Berlin żyje? Widzowie znaleźli dowód na Instagramie!

Piąty sezon "Domu z papieru" ma być tym finałowym. Warto dodać, że serial jest jednym z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa, stąd decyzja o jego zakończeniu była naprawdę zaskakująca. Jest jednak dobra informacja - wiele wskazuje na to, że finał będzie naprawdę niezapomniany!

Czy Berlin powróci w 5. sezonie?

Fani serialu na Instagramie aktora wcielającego się w rolę Berlina znaleźli wskazówkę. Czy postać grana przez Pedro Alonso żyje i powróci w nadchodzącym sezonie? To byłby wspaniały zwrot akcji! Z postacią Berlina rozstaliśmy się w drugim sezonie. Mężczyzna przez pewien czas ukrywał swoją śmiertelną chorobę.

./uploads/jeilliebean/ff31cf5bea2596512ebebefceb141de7.jpg

Berlin nie chciał umrzeć na swoją chorobę. To dlatego wbiegł prosto w celujących z broni policjantów, przez których został zastrzelony. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać... Na Instagramie Pedro Alonso (serialowego Berlina) znajduje się post, który zdaniem fanów serialu świadczy o tym, że bohater przeżył. Alonso dodał zdjęcie, na którym pozuje z Patrickiem Criado. To aktor, który dołączył do obsady piątego sezonu Domu z papieru. Na fotografii wyglądają tak, jakby Berlin tłumaczył coś nowemu bohaterowi. Co więcej, pod zdjęciem widnieje opis: nie przeszłość, nie przyszłość, teraźniejszość i hashtag #LCDP5.

Czy Berlin tak naprawdę żyje i powróci w 5. sezonie? Jest to niewykluczone. Być może jednak, pojawi się jedynie jako wspomnienie bądź retrospekcja. Pozostaje nam czekać, aż Dom z papieru 5 trafi na platformę Netflix. Na ten moment data premiery nie jest jednak znana. 

4 lubi to
0
2571
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda