Ślub w STRANGER THINGS? Millie Bobby Brown zdradziła tajemnicę!
08.09.2020

Ślub w STRANGER THINGS? Millie Bobby Brown zdradziła tajemnicę!

Serialowa Jedenastka podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Zdradziła, jak mogą potoczyć się losy bohaterów "Stranger Things".

Co wydarzy się w Stranger Things 4?

Fani nie mogą się doczekać kolejnego sezonu Stranger Things. Niestety, na powrót serialu braci Duffer trzeba jeszcze trochę poczekać. Z uwagi na pandemię koronawirusa wstrzymano prace na planie produkcji. Znamy już kilka drobnych szczegółów dotyczących Stranger Things 4Jakiś czas temu pojawił się krótki trailer. Wiadomo już, że sierżant Jim Hopper przeżył, choć zakończenie trzeciego sezonu mogło sugerować inaczej. Co ciekawe, dowiemy się również, jak potoczą się losy Jedenastki. Czy straciła na dobre swoje moce?

./uploads/jeilliebean/d4c4ffbc157292e93fc97cc877cfe0c9.jpg

Ślub w Stranger Things?

W wywiadzie dla GLAMOUR UK Millie Bobby Brown zdradziła nieco szczegółów o swojej bohaterce:

Przeszła bardzo dużo (…) Chciałabym, żeby jej historia zakończyła się happy endem (…) i żeby odzyskała swoje moce, bo jest bohaterką, taką superkobietą - wyznała aktorka

Mówiąc o szczęśliwym zakończeniu, Millie miała na myśli relację Eleven i Mike'a, która rozpoczęła się w pierwszym sezonie, a w trzecim przerodziła w prawdziwe uczucie. 
Chciałabym żeby się pobrali. To, czego pragnę. Pragnę ślubnej sceny w „Stranger Things”, koniec i kropka – dodała Millie.

./uploads/jeilliebean/1d590201a47ee7a6ce1ad35fc99b40e0.jpg
3 lubi to
0
1313
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda