10 pytań na pierwszą randkę!
07.12.2019

10 pytań na pierwszą randkę!

autor
Wybierasz się na pierwszą randkę ze swoją sympatią i obawiasz się, że rozmowa nie będzie się "kleić"?
Ten wpis jest dla Ciebie. Dowiesz się, jakie pytania zadać chłopakowi!

 Oto lista 10 pytań, które należy zadać pierwszego dnia:
1. „Co czyni cię wyjątkowym?”
Może to być oczywiste, ale najłatwiejszym sposobem nawiązania kontaktu z kimś jest skłonienie go do mówienia o sobie. Zapytaj o jego hobby, zainteresowania, czy lubi zajęcia sportowe, malowanie, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, czytanie lub taniec. Może znajdziesz coś, co oboje lubicie robić, a jeśli randka pójdzie dobrze, może to być pomysłem na kolejną randkę.

2. „Jakie są przypadkowe zabawne fakty o tobie?”
Dowiedzenie się czegoś ciekawego na temat innej osoby, która w innym przypadku nie mogłaby się pojawić w zwykłej rozmowie, to świetny sposób na jej poznanie. Koniecznie zapytaj, czy kiedykolwiek zrobił coś szalonego lub niezwykłego, na przykład w telewizji.

3. „Czego chcesz się nauczyć lub w czym chciałbyś być lepszy?”
Jest to wariant bardzo szerokiego pytania: „Jakie są twoje nadzieje i marzenia?”. Zapytanie go, czy jest coś konkretnego, czego chciałby się nauczyć lub ćwiczyć. Z pewnością to pytanie przeniesie waszą rozmowę na nowy poziom.

4. „Czy raczej…?”
Pytania „wolisz…?” Są dobrym wyborem, szczególnie na pierwszą randkę. Tworzą świetne pytania dotyczące łamaczy lodu, możecie na nie odpowiedzieć oboje i mogą być na poziomie, głębokie lub głupie, jak tylko będziesz preferowała. Wolisz… wybrać się na plażę lub w góry? Pić tylko kawę lub napoje gazowane przez resztę życia? Utknąć na kolejce górskiej lub zgubić się w wielkim parku rozrywki?

5. „Znasz jakieś dobre dowcipy?”
Szybko poznasz czyjeś poczucie humoru, jeśli może podzielić się czymś, co go rozśmieszyło. Plus, chichotanie razem z głupiego żartu to kolejny sposób na przełamanie lodów, który pomoże ci poczuć się lepiej z drugą osobą.

6. „Co cię boli?”
Mów o rzeczach, które działają ci na nerwy. Zapytaj swoją randkę, co im przeszkadza. Czy są na ogół wyluzowani i bezproblemowi, czy raczej są napięci i łatwo się stresują? Odkrycie takich informacji o drugiej osobie może lepiej zrozumieć niektóre rzeczy, które sprawiają, że dana osoba zachowuje się tak, a nie inaczej, i jest dobrym sposobem na otwartość i szczerość od samego początku.

7. „Jaka jest najbardziej krępująca sytuacja, która ci się przydarzyła?”
Sprawdź, czy czuje się swobodnie, dzieląc się swoimi najbardziej niezapomnianymi, zawstydzającymi chwilami. Mówienie o naszych niezręcznych chwilach pokazuje pokorę, wrażliwość i poczucie humoru - czy ważne jest dla ciebie, aby twój przyszły chłopak mógł się od czasu do czasu śmiać?

8. „Jakie jest twoje ulubione miejsce na Ziemi?”
Czy ma ulubione miejsce na wakacje? Czy zna fajny szlak turystyczny ukrywający się za rzeką? Czy ma tajne miejsce, w którym może się zrelaksować i uciec od świata? Te pytania dają innym spojrzenie na nasze „szczęśliwe miejsce” i pozwalają im zobaczyć, jakie rzeczy sprawiają, że czujemy się najbardziej podobni do siebie.

9. „Kim są najważniejsi ludzie w twoim życiu?”
Poproś swojego partnera o rozmowę o jego rodzeństwie, najlepszych przyjaciołach, dziadkach, a nawet ich zwierzętach domowych. Dobrym sposobem, aby zobaczyć czyjąś postawę, jest zwrócenie uwagi na to, jak mówią o innych ludziach. To pytanie pokazuje również, którzy ludzie mieli największy wpływ na życie twojego partnera i kto pomógł im ukształtować go na osobę, którą jest dzisiaj. Tak pięknie jest słuchać, jak ktoś opisuje kogoś, kogo kocha; jedną z moich ulubionych rzeczy na tym świecie jest obserwowanie tego małego światła wpadającego w czyjeś oczy, kiedy opowiadają mi historię o przyjacielu lub ukochanej osobie.

10. „Z czego jesteś dumny?”
Pomijając wszelką pokorę - czy jest dumny ze swoich osiągnięć? Czy dzwoni do mamy, gdy tylko dowiadują się o nowej promocji? Zapytaj go, jakie decyzje podjął, z których jest naprawdę zadowolony. Zapytaj również, kiedy ostatnio zdobył jakąś nagrodę. Pomoże Ci to określić niektóre rzeczy, które naprawdę ceni, i niektóre, nad którymi ciężko pracował.

Tak więc, niezależnie od tego, czy całkowicie wariujesz na temat pierwszej randki ze swoją sympatią, czy po prostu potrzebujesz pomysłów, jak przełamać lody Tinder „matchem”,, z którym spotykasz się po raz pierwszy, te pytania zdecydowanie powinny pomóc Ci zacząć. Oto kilka pozytywnych sposobów na pogodzenie się z kimś i ujawnienie, jaki masz z nim związek. Nigdy nie wiesz, dopóki nie zapytasz!

28 lubi to
7
6650
7 komentarzy

Meadowfeelings
0

😊

odpowiedz

marcjamea
0

Co o tym myslicie?

odpowiedz
aneczkai
0

zgadzam sie ! 

Odpowiedz

Rosie_Gold
0

Dośc nietypowe pytania :)

odpowiedz
marcjamea
0

To prawda :)

Odpowiedz

aneczkai
0

muszę wypróbować! 

odpowiedz
marcjamea
0

konicznie!

Odpowiedz

Meadowfeelings
0

😊

odpowiedz

marcjamea
0

Co o tym myslicie?

odpowiedz
aneczkai
0

zgadzam sie ! 

Odpowiedz

Rosie_Gold
0

Dośc nietypowe pytania :)

odpowiedz
marcjamea
0

To prawda :)

Odpowiedz

aneczkai
0

muszę wypróbować! 

odpowiedz
marcjamea
0

konicznie!

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda