Najstarsza influencerka na świecie to Polka! Ma ponad… 90 lat!
23.02.2021

Najstarsza influencerka na świecie to Polka! Ma ponad… 90 lat!

Na świecie są miliony influencerów – i tych mikro, i tych z ponad milionową publicznością. Najczęściej dotyczy to kont na Instagramie. Zwykle grono influncerskie zasilają relatywnie młodzi ludzi, szczególnie tych profili w skali makro. Jednak istnieje też konto pewnej starszej pani, która zyskuje coraz większą popularność. Jest ona najstarszą influencerką na świecie, a co ciekawe, to Polka! Kim jest?

To pani Ania, która założyła konto na Instagramie w wieku 92 lat – @zycie_zaczyna_sie_po_90. Kobieta prowadzi profil już od prawie 3 lat, zbierając coraz większe grono fanów. Porusza na nim wiele tematów, często tych ważnych i społecznych. Do tego nie boi się występować przed kamerą – co jakiś czas wrzuca filmiki, na których krótko relacjonuje swoją codzienność. Nie boi się żadnych nowości. Kilka dni temu pochwaliła się, że przesłuchała całą serię przygód o Harrym Potterze, a teraz zabiera się za filmy! Ma niebawem podzielić się swoimi wrażeniami z lektury i seansów.
 

Wszystko relacjonuje ze swojego mieszkania w Wielkiej Brytanii. Wyemigrowała do UK po 85. roku życia. A teraz czerpie z każdych chwil, ile sił. 
 
Starszą – i jakże miłą i zabawną – panią obserwuje już ponad 57 tysięcy osób! Jesteście w tej grupie? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie jej profil – @zycie_zaczyna_sie_po_90.
 

1 lubi to
0
443
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda