DEBIUTANCKI SINGIEL MONIKI MILLER TO KOPIA BILLIE EILISH?
16.09.2019

DEBIUTANCKI SINGIEL MONIKI MILLER TO KOPIA BILLIE EILISH?

Monika Miller jako Monami wydała właśnie swój debiutancki singiel "W Bezruchu". Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy porównujących początkującą wokalistkę do... Billie Eilish. Rzeczywiście piosenka jest nietypowa, z ciekawym tekstem i podkładem muzycznym. Pewne jest, że nikt obok niej nie przejdzie obojętnie!

Debiutancki singiel MONAMI

Każdy, kto spodziewał się nijakiej muzyki po Monice Miller, może to włożyć między bajki. Wszystko wskazuje na to, że młoda artystka ma bardzo ambitny plan na swoją karierę. Bierze udział w 10. edycji „Dancing with the Stars”, a teraz dodatkowo zaprezentowała swoje muzyczne oblicze, które... zaskakuje! Wideo do piosenki również jest oryginalne. Każdy detal został dokładnie przemyślany.

./uploads/jeilliebean/88444c8aad4fd77d560434c1a3757786.png

O czym jest piosenka Moniki Miller?

Jak powiedziała sama artystka, singiel "W bezruchu" opowiada o jej własnych doświadczeniach w świecie singli i randkowania. To, co jest niewzwykłe, to przede wszystkim ogromna szczerość. Monika nikogo i niczego nie udaje. Sam teledysk to symboliczny wyraz miejsca, w którym kiedyś się znajdowała. Do tego energetyczna muzyka i mamy doskonały debiut muzyczny!

./uploads/jeilliebean/90a6c9ccd72d2dcc639d43e3a871b527.png

Monami powiedziała, że zależy jej na tym, aby stworzone przez nią utwory były odbiciem jej spojrzenia na świat. Każdy utwór jest bliski jej sercu i perspektywie na życie. 

Jak Wam się podoba debiutancki utwór Moniki Miller? Faktycznie ma coś z Billie Eilish?

16 lubi to
2
1023
2 komentarzy

Ekofilka
1

bardzo podobny do BE

odpowiedz
jeilliebean
1

Klimat faktycznie podobny :)

Odpowiedz

Ekofilka
1

bardzo podobny do BE

odpowiedz
jeilliebean
1

Klimat faktycznie podobny :)

Odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda