To oni zarobili miliony na TikToku!
13.02.2021

To oni zarobili miliony na TikToku!

Wbrew pozorom, na krótkich materiałach wideo można naprawdę sporo zarobić. Z pewnością kojarzysz takie nazwiska jak Addison Rae, Charli D'Amelio i nie tylko. To prawdziwe gwiazdy, które na swoim koncie mają miliony dolarów! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Charli D'Amelio: $8 milionów

Charli to prawdziwa królowa TikToka. Śledzi ją ponad 108 milionów internautów. Na swoim koncie ma współprace z topowymi markami, m.in. Hollister, Morphe, Orosa Nail Polish i Invisalign.

Addison Rae: $5 milionów

Addison ma ponad 76 milionów obserwujących na TikToku i ponad 35 milionów na Instagramie. Współpracowała z American Eagle, ma swój podcast i swoją firmę kosmetyczną Item Beauty.

Loren Gray: $5 milionów

Mając ponad 51 milionów obserwujących, Loren jest jedną z najczęściej obserwowanych osób na TikToku. Stworzyła własną markę biżuterii. Współpracowała ze Skechers, Lenovo, Burger King i nie tylko.

Dixie D'Amelio: $2.9 milionów

Starsza siostra Charli także ma na koncie miliony! Na TikToku śledzi ją ponad 48 milionów osób, a na Instagramie posiada 23 miliony followersów. Niedawno zaczęła również publikować na YouTube, zgarniając ponad 7 milionów subskrybentów.  Poza tym kariera muzyczna Dixie dopiero się zaczyna. Jej trzeci singiel „Roommates” został wydany w grudniu, a teledysk ma już ponad siedem milionów wyświetleń.

Josh Richards: $2.5 miliona

Josh otrzymuje tytuł najlepiej opłacanej męskiej gwiazdy TikToka dzięki swojej ciężkiej pracy i doskonałym umiejętnościom biznesowym. Josh ma ponad 24 miliony obserwujących na platformie, ale duże pieniądze zarabia jako współzałożyciel TalentX Entertainment i Ani Energy. 19-latek jest także dyrektorem ds. strategii TikToka, Trillera i gospodarzem przebojowego podcastu, BFFs. Ponadto jego firma, TalentX, niedawno połączyła siły z Warner Records. Chłopak dopiero się rozkręca!

Michael Le: $1.2 miliona

Michael często nagrywa ze swoim młodszym bratem Jonathanem. Zdobyli ponad 44 miliony obserwujących na TikToku. Dzięki temu mogli pozwolić sobie na niezwykle korzystne współprace z topowymi markami.

Spencer X: $1.2 miliona

Spencer X to beatboxowy król TikToka. Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom uzyskał ponad 52 miliony obserwujących w aplikacji, współpracował z Sony, Oreo i nie tylko.

2 lubi to
1
420
1 komentarzy

imktoś 02/22 21:48:02
2

yyyy na tym g0wnie można zarobić😮

odpowiedz

imktoś 02/22 21:48:02
2

yyyy na tym g0wnie można zarobić😮

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda