Te zachowania powodują, że faceci się do nas zniechęcają
29.11.2018

Te zachowania powodują, że faceci się do nas zniechęcają

autor
W końcu poznałaś idealnego faceta. Jest przystojny, zabawny, inteligentny. Gdy tylko go zobaczyłaś, od razu wpadł Ci w oko. Jesteście już po kilku randkach i na samo wspomnienie masz motyle w brzuchu. Równocześnie masz obawy, że nic z tego nie wyjdzie. Martwisz się, że zrobisz przy nim coś głupiego i Twoje zachowanie może go zrazić. Nie bój się! Jeśli będziesz się wystrzegać niżej opisanych zachowań, Twoje szanse na kolejne randki będą ogromne.
./uploads/zuzamt/d22f0785ae042eba88e3f0765b8bb126.jpg
źródło: weheartit.com
1. Oglądanie się za innymi chłopakamiNigdy nie oglądaj się za innymi chłopakami w jego towarzystwie. Twój partner chce się czuć dla Ciebie kimś wyjątkowym, a nie osobą, którą przy najbliższej okazji wymienisz na „lepszy model”.  Nie mów też w jego towarzystwie, że w Twojej klasie jest wielu super chłopaków. Odrobina zazdrości w związku to nic złego, ale to już by była przesada.


2. Płacz

Kobiecy płacz potrafi skutecznie odstraszyć chłopaków zwłaszcza na początku związku, dlatego postaraj się trzymać emocje na wodzy. Co innego uronić łzę na wzruszającym filmie, a co innego rozryczeć się na randce, bo np. pokłóciłaś się z przyjaciółką. Uwierz mi, na początku znajomości chłopak nie będzie chciał słuchać o Twoich problemach, a jeśli do tego dojdzie, nie będzie wiedział, jak się zachować. Postawisz go w niezręcznej sytuacji i prawdopodobnie nie zaproponuje Ci kolejnej randki. 


3. Narzekanie i fochy

To jest to, co na chłopaków działa jak czerwona płachta na byka. Na początku znajomości nie narzekaj na wszystko co możliwe. Nie wybrzydzaj, że zabrał Cię na pizzę, a nie do romantycznej restauracji. Nie narzekaj, że wybrał średni film w kinie. Po prostu się ciesz, że się spotkaliście i skup się na pozytywach. 
./uploads/zuzamt/18c33caf3f19ca729f353939b9c29a74.jpg
źródło: weheartit.com
4. Obgadywanie innych
Większość facetów plotkuje tyle samo, co my kobiety ;). Ale oni oczywiście twierdzą, że nigdy nikogo nie obgadują, tylko wymieniają informacje. Robią to oczywiście w męskim gronie, dlatego nigdy nie mów nic złego o swoich koleżankach w jego towarzystwie. Faceci naprawdę tego nie lubią i szybko ucinają kontakty z plotkarami.5. Infantylne zachowanie
Wszystko, co puchate i różowe od razu Ci się podoba, masz w łóżku pełno pluszaków, jak o czymś opowiadasz, używasz wielu zdrobnień i zmieniasz tembr głosu na słodki, niczym mała dziewczynka… Dość! Ile masz lat, żeby się tak zachowywać? Żaden chłopak nie chce być w związku z dzieckiem… Zachowuj się, jak przystało na Twój wiek, a jeśli nie potrafisz, to widocznie jeszcze nie dorosłaś do poważnego związku.
./uploads/zuzamt/b04ab0261c9072f0408c08cc39291763.jpg
żródło: weheartit.com
6. To on zawsze musi płacić

Mamy XXI wiek i całkowicie naturalne jest to, że powinnaś zaproponować na randce, że za siebie zapłacisz. Jeśli chłopak jest szarmancki, prawdopodobnie odrzuci Twoją propozycje, ale bardzo u niego zapunktujesz. Będzie wiedział, że nie zależy Ci tylko na pieniądzach. Pamiętaj, że wymaganie, aby to on za Ciebie płacił, jest bardzo źle odbierane. 7. Zbyt męskie zachowanie

Dziewczyna, która obżera się, beka, pali i przeklina jest według facetów świetnym materiałem na kumpele, ale nie na partnerkę. Mężczyźni najczęściej szukają dziewczęcej i naturalnej kobiety, której wszyscy kumple będą im zazdrościć… 8.Nieumiejętność zachowania się w towarzystwie

Wielu chłopaków zwraca uwagę na to, w jaki sposób ich partnerki zachowują się w miejscach publicznych. Jeśli będziesz się śmiać w kinie na całą salę (zwłaszcza z nieśmiesznej sceny), on może się poczuć zażenowany Twoim zachowaniem. Podobnie może się stać, gdy na randce w kawiarni będziesz się bardzo głośno zachowywać albo rozwalisz się na kanapie i położysz nogi na krześle (lub co gorsza stole…). Po prostu będzie mu wstyd, że negatywnie zwracasz na siebie uwagę całego otoczenia.
./uploads/zuzamt/7648da9c1ec6000f0c5db5ad3ddb4995.jpg
źródło: weheartit.com
9. Przeklinanie, palenie i picie

Chyba żaden porządny chłopak nie chce być z wulgarną dziewczyną, która pali i pije. Całowanie się z „popielniczką” to nic przyjemnego. Do tego dochodzi dziwne zachowanie po nadmiarze alkoholu… Wielu facetów szybko odpuszcza sobie takie znajomości.10 Porównywanie go do swojego eks

Chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego faceci nie chcą być na każdym kroku porównywani do Twojego eks. Jak Ty być się czuła, gdyby on cały czas mówił o swojej byłej? Pewnie po kilku spotkaniach miałabyś dość i twierdziłabyś, że on nadal ją kocha i nie może się pozbierać po rozstaniu.
19 lubi to
3
6407
  • udostępnij
3 komentarzy

2

O matko! Kto tak robi? 

odpowiedz

gochadzikalocha
0

super!

odpowiedz

juliette
0

❤️

odpowiedz

juliette
0

❤️

odpowiedz

gochadzikalocha
0

super!

odpowiedz

2

O matko! Kto tak robi? 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda