RIVERDALE 5: już dziś premiera, co trzeba wiedzieć przed obejrzeniem 1. odcinka?
21.01.2021

RIVERDALE 5: już dziś premiera, co trzeba wiedzieć przed obejrzeniem 1. odcinka?

Dzisiejszy dzień oznacza początek piątego sezonu "Riverdale". To także ostatni moment, gdy zobaczymy ulubione postacie jako licealistów. Później nastąpi siedmioletni skok czasowy. Czego możemy się spodziewać? Jak bardzo zmieni się produkcja?

Czy skok w czasie na pewno będzie mieć miejsce?

Plotki o planowanym skoku czasowym krążyły już przez dłuższy czas. W końcu twórca Riverdale, Roberto Aguirre-Sacasa, potwiedził tę informację w maju 2020. Zamiast patrzeć na to, jak Archie, Betty, Veronica i Jughead idą na studia, po ukończeniu liceum skoczymy 7 lat w przyszłość. Bohaterowie będą mieli wówczas ok. 25 lat.

./uploads/jeilliebean/471678bd7cf496da04507a50533f4d48.jpg

Skok w czasie najpewniej nastąpi w czwartym odcinku sezonu. Będziemy mieć trochę czasu, by pożegnać się z ekipą w wieku licealnym. Otrzymaliśmy kilka wskazówek odnośnie do tego, jak będzie wyglądać życie bohaterów po skoku w czasie. KJ Apa ujawnił, że Archie wróci z armii, do której zaciągnął się po ukończeniu szkoły średniej. Jeśli chodzi o Veronikę, wyjdzie ona za mąż, jednak nie za Archiego, lecz za Chada Gekko - „kontrolującego i zazdrosnego męża, który pracuje na Wall Street”. Toni Topaz będzie w ciąży. Niestety, nie mamy więcej informacji na temat sytuacji Toni, na przykład czy ma dziecko z Cheryl, czy też rozeszli się po szkole średniej.

Lili Reinhart ujawniła niedawno, że Betty będzie trenować, aby dołączyć do FBI, kiedy znów ją zobaczymy. Oczywiście jest to dobry pomysł, biorąc pod uwagę amatorskie umiejętności detektywistyczne Betty.

Czy pojawią się nowe twarze? Oprócz nowego męża Veroniki, w Riverdale pojawi się również kilka innych nowych twarzy. Nienasycona gwiazda Erinn Westbrook dołączy do obsady jako Tabitha Tate, wnuczka Pop Tate, byłej właścicielki miejskiej restauracji.

Według Deadline Tabitha jest „ambitna” i „przedsiębiorcza” i „przybyła do Riverdale, aby przejąć Pop’s Chock’lit Shoppe w nadziei, że uda jej się udzielić franczyzy tej kultowej restauracji”. Oczywiście oznacza to, że najprawdopodobniej będzie musiała zmierzyć się z Veronicą, obecną właścicielką lokalu. Wygląda również na to, że Ashleigh Murray może ponownie pojawić się w Riverdale. 

Czekacie na 1. odcinek?

3 lubi to
0
996
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda