DDOB Shop
DDOB Shop
MODELKA VICTORIA'S SECRET SPODZIEWA SIĘ DZIECKA!
30.05.2020

MODELKA VICTORIA'S SECRET SPODZIEWA SIĘ DZIECKA!

autor
Romee i Laurens poznali się jak byli jeszcze nastolatkami. Niedługo po tym kobieta zaczęła swoją karierę z modelingiem na poważnie. Jej ogromnym marzeniem było zostać aniołkiem Victorii Secret, jednak kobieta przyznała, że jest bardzo rodzinną osobą i ciężko byłoby jej wylecieć samej do USA. Jej partner postanowił rzucić prace na rok, aby polecieć z nią do Nowego Jorku, tam spełniła swoje marzenie i zaczęła chodzić po wybiegach najsławniejszych projektantów. Dwa lata temu para się pobrała, a niedawno ogłosili, że ich rodzina się powiększy! Romee od kilku lat chorowała na zespół policystycznych jajników (PCOS)- zaburzenie wydzielania hormonów- przyznała też, że miesiączki nie miała przez 7 lat.
View this post on Instagram

WE’RE HAVING A BABY 💗 2 years ago I got diagnosed with PCOS after not getting my period for 7 years. I was devastated because being a mom and starting a family with @laurensvleeuwen is my biggest dream.. I was so scared that I would never be able to because I got told it was harder to get babies in a natural way.. I started to research PCOS and came to the conclusion that mine was not the typical pcos.. Mine was because of my body being in fight or flight mode.. which means my body was under constant stress. I never felt mentally super stressed so it was hard te understand this, but my life consisted of travelling all the time (no biorhythm), working out every day, eating super clean (restricting foods). I think I pressured my body to much, and honestly every body is so different but I think my weight was not good for my body to function properly and couldn’t handle the constant traveling. This was the point where I started to research natural healing for PCOS and came to the conclusion that I should do way less high intensity training, don’t restrict foods, be nice to myself, and take breaks when needed. I also tried some natural supplements, acupuncture and we got a place back in the Netherlands as well, so we could spend more time with Family (since im such a family person). I’m so happy and grateful to say that I got my period back last november AND that WE’RE SOON A FAMILY OF THREE ❤ ❤❤❤ & to the women trying to conceive, believe in yourself and be nice for yourself and your body and don’t let those thoughts get to you to much 😚

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Modelka umiesciła pod postem wiadomość z krótką informacją o chorobie i wsparciem dla przyszłych matek!

"BEDZIEMY MIELI DZIECKO 💗2 lata temu zdiagnozowano u mnie PCOS po tym, jak nie miałam miesiączki przez 7 lat. Byłam zdruzgotana, ponieważ bycie mamą i założenie rodziny z @laurensvleeuwen to moje największe marzenie .. Byłam przestraszona, że nigdy nie będę w stanie tego zrobić, ponieważ powiedziano mi, że trudno będzie mi zajść w ciąże w naturalny sposób .. Zacząłem czytać na temat PCOS i doszłam do wniosku, że moje objawy nie były typowymi. Moje objawiały się, ponieważ moje ciało było w ciągłym stanie walki i podróży, co oznacza, że było pod ciągłym stresem. Nigdy nie czułam się zbyt zestresowana psychicznie, więc trudno było mi to zrozumieć, ale moje życie polegało na stałym podróżowaniu (brak biorytmu), ćwiczeniu każdego dnia, jedzeniu bardzo zdrowych produktów (restrykcyjna dieta). Wydaje mi się, że poddawałam swój organizm zbyt dużej presji. Każdy organizm jest inny, ale uważam, że moja waga nie jest odpowiednia dla mojego ciała, tak aby prawidłowo funkcjonować i znosić ciągłe podróże.W tym momencie zacząłem badać naturalne leczenie PCOS i doszłam do wniosku, że powinnam wykonywać znacznie mniej intensywne treningi, nie jeść tak restrykcyjnie, być dla siebie dobrą i robić przerwy kiedy tego potrzebuję. Próbowałam też naturalnych suplementów, akupunktury, wróciliśmy z powrotem do Holandii, abyśmy mogli spędzić więcej czasu z rodziną (jestem bardzo rodzinną osobą). Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że w listopadzie odzyskałam miesiączkę I że JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY TRZYOSOBOWĄ RODZINĄ ❤ ❤❤❤ Do wszystkich kobiet próbujących zajść w ciążę - uwierzcie w siebie i bądźcie dobre dla siebie i swojego ciała i nie pozwólcie, aby złe myśli wzięły nad Wami kontrolę." 

Para wrzuciła też filmik na swój kanał na Youtube, w którym jest opowiedziana ich historia. 

1 lubi to
0
60
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda