Po obejrzeniu tej przerażającej animacji zmienisz zdanie o kupowaniu kosmetyków...
13.04.2021

Po obejrzeniu tej przerażającej animacji zmienisz zdanie o kupowaniu kosmetyków...

W sieci krąży animacja dotycząca testowania na zwierzętach. Jest naprawdę przerażająca i na długo zapada w pamięć...

Kampania przeciwko testowaniu na zwierzętach

W sieci można obejrzeć czterominutową animację o tytule Save Ralph. Wideo jest naprawdę mocne, przerażające i od pierwszych sekund powoduje dyskomfort. Film jest częścią kampanii na rzecz zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach w USA. Odpowiada za niego The Humane Society of the United States.

Animacja jest stylizowana na dokument. Widzimy na niej królika laboratoryjnego o imieniu Ralph. Opowiada on o swojej "pracy" jak o codziennej rutynie, która składa się na większą misję. Widz jednak nie jest w stanie w to uwierzyć, gdyż Ralph jest okaleczony, a o swoim rzekomym szczęściu opowiada smutnym głosem. Później widzimy królika przy "pracy". Towarzyszą mu inne króliki, które boją się śmierci i cierpienia. Po skończonej "zmianie", Ralph jest jeszcze bardziej okaleczony.

Za przygotowanie kukiełek zwierząt odpowiadał Andy Gent, który współpracował z Andersonem przy takich produkcjach jak Wyspa Psów czy Grand Budapest Hotel.

./uploads/jeilliebean/3a58792ca1d52355098a8a0810aaa901.png

Wśród aktorów, którzy użyczyli swojego głosu pod postacie występujące w animacji, znaleźli się Zac Efron, Ricky Gervais czy Taika Waititi. Celem kampanii jest doprowadzenie do całkowitego zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach. Co myślicie o takiej akcji?

2 lubi to
0
4807
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda