Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
4 SEZON TRZYNAŚCIE POWODÓW O CZYM BĘDZIE?
21.05.2020

4 SEZON TRZYNAŚCIE POWODÓW O CZYM BĘDZIE?

autor
Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia.

Jensen (grany przez Dylana Minnette) jest jedną z osób, które w poprzedniej odsłonie serialu wrobiły Monty’ego de la Cruza w morderstwo. Młody bohater będzie mieć w 4. sezonie wiele kłopotów, gdyż tajemnica związana z prawdziwymi okolicznościami śmierci Bryce’a Walkera będzie chciała wyjść na jaw. I nie zabraknie osób próbujących dociec prawdy. W finałowych odcinkach „Trzynastu powodów” zobaczymy nie tylko Minnette, ale też Christiana Navarro, Alishę Boe, Justina Prentice’a, Rossa Butlera, Devina Druida, Grace Saif, Josha Hamiltona, Amy Hargreaves, Milesa Heizera, a także Natalie Lander i Gary’ego Sinise’a. Aktor znany z „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” wcieli się w rolę dra Roberta Ellmana, czyli rodzinnego psychologa Jensenów. Showrunnerem serialu aż do końca jego nadawania pozostaje Brian Yorkey.

Twórcy 13 powodów bardzo skrupulatnie strzegą tajemnic związanych z fabułą. Z racji tego, że sezon 4 będzie ostatnim, możemy się spodziewać, że zostaną w nim wyjaśnione i domknięte wszystkie dotychczasowe wątki. Zwłaszcza ten związany z tajemnicą, kto naprawdę stoi za morderstwem Bryce'a. Czy prawda wyjdzie na jaw?

0 lubi to
0
17
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda