Team X rusza w trasę koncertową! Bilety VIP za 999zł!
04.08.2021

Team X rusza w trasę koncertową! Bilety VIP za 999zł!

autor
7 koncertów w 7 dni - tak zapowiada swoją pierwszą, tygodniową trasę koncertową po Polsce Team X. Czy będzie hit?

TEAM X sezon 2

Team X to drużyna 8 influencerów mieszkająca razem w jednej, luksusowej willi. Publikują zabawne treści z życia bananowych dzieciaków, a także... piosenki! Czy są to ambitne nuty? Musicie ocenić sami. Niemniej jednak dzieła te mają swoich fanów. Ich najsłynniejszy utwór - "Siedem" doczekał się 21 milionów wyświetleń! 

TEAM KONCERTUJE

Jak możemy dowiedzieć się z instagrama youtuberów - wyruszają Oni w 7 dniową trasę koncertową. Influencerzy w trakcie jednego tygodnia chcą odwiedzić 7 różnych miast w których na żywo zagrają swoje utwory. Wśród szczęśliwych metropolii znalazły się: Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Warszawa i Szczecin. Trasa ma trwać od 30 sierpnia do 5 września.


BILETY

Najtańszy bilet na koncert Teamu X dostaniecie już za 49,90 zł, bilet kolekcjonerski kosztuje  zaś 99,90 zł. To jednak nie wszystko! Płacąc 149,90 zł macie możliwość spotkania jednego z członków zespołu. Czy szybkie selfie i kilkuminutowe spotkanie rekompensuje 100 zł, które trzeba dopłacić do ceny biletu regularnego? Oceńcie sami. Jest jeszcze jeden hit - BILETY VIP w cenie 999 zł - by mieć możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotki ze wszystkimi. Z tego pakietu skorzystają na pewno oszalali z miłości do Teamu X fani. 


Czekacie na koncert Teamu X? Z kim najchętniej chcialibyście są spotkać? 

3 lubi to
1
3775
1 komentarzy

3

Przesada

odpowiedz

3

Przesada

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda