Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Hogwart lepszy niż rzeczywistość? Powstał wirtualny escape room!
25.03.2020

Hogwart lepszy niż rzeczywistość? Powstał wirtualny escape room!

Od ponad 20 lat zarówno młodzież, jak i dorośli śledzą losy Harry'ego Pottera. To właśnie one dodają nam otuchy i udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Cenne wsparcie przyda się szczególnie teraz. Turyści z całego świata nie mają obecnie możliwości, aby odwiedzić studio Warner Bros w Londynie oraz lokalne escape roomy inspirowane Harry'm Potterem. Na szczęście można spróbować swoich sił w wirtualnym escape roomie! Gotowi na podróż do Hogwartu?

Wirtualny escape room inspirowany Hogwartem

Na stronie projektu wita nas napis: Możesz spróbować przejść go samodzielnie lub wraz z rodziną. Możesz rywalizować ze znajomymi i próbować nieskończoną ilość razy. Liczy się dobra zabawa!
 
Ogromnym plusem jest to, że zagadki są naprawdę kreatywne! Trzeba się wysilić, aby je rozwiązać. Rozpoczynamy przygodę na pierwszym roku po ceremonii przydziału. Podczas drogi do dormitorium, Prefekt prowadzi grupę to przytulnego pokoiku i wyjaśnia, że zanim pozwoli udać się uczniom na odpoczynek, musi wykonać jedno grupowe zadanie. Zostało ono zainspirowane mugolską zabawą, która polega na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia bez użycia magii. Drzwi zamykają się i nastaje ciemność. 
 

./uploads/jeilliebean/327cd121bdccb11d2900bc04571b7df7.jpg

Gra jest dostępna za darmo! Instrukcje są w języku angielskim, ale słownictwo nie jest skomplikowane, więc każdy powinien sobie poradzić z jego zrozumieniem. W razie czego jest to doskonała okazja do nadrobienia braków. Pytania bywają podchwytliwe. Podczas przechodzenia przez kolejne etapy trzeba będzie m.in. nauczyć się przydatnych zaklęć. 

Escape room został stworzony przez Synder Krawiec z biblioteki Peters Township Public Library w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to jednak oficjalna gra przygotowana przez Universal, ale z pewnością zachwyci wszystkich fanów Pottera, którzy znają uniwersum niemal na pamięć. Jeśli jesteście gotowi na magiczną podróż, wystarczy wejść TUTAJ.

./uploads/jeilliebean/4acbbaf7ed13b59cae2696b69b685ace.jpg
8 lubi to
5
8438
5 komentarzy

Meadowfeelings
0

Super

odpowiedz

Maja 🥵 🙄 💜 03/26 11:08:04
0

Xd

odpowiedz

stomatostudent

AgaOS
0

:)

odpowiedz

Meadowfeelings
0

Super

odpowiedz

Maja 🥵 🙄 💜 03/26 11:08:04
0

Xd

odpowiedz

stomatostudent

AgaOS
0

:)

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda