TVN zmienia ramówkę z powodu pandemii
23.03.2020

TVN zmienia ramówkę z powodu pandemii

Niestety nie będą to zmiany na lepsze. Nowe odcinki programów i seriali zostaną zastąpione powtórkami.

TVN zawiesza emisję premierowych odcinków swoich flagowych produkcji, takich jak: Kod genetyczny, Chyłka - kasacja, Kuba Wojewódzki, Kuchenne Rewolucje, czy Milionerzy. Wstrzymane zostają też programy Co za tydzień, Superwizjer i Ukryta prawda. Ostatnie odcinki zawieszanych seriali i programów zostaną wyemitowane przez stację do końca tygodnia (23.03 - 29.03).  Podobnie jak w wakacje w ich miejscu pojawią się powtórki lub filmy. Ponadto do TVN trafi Ślub od pierwszego wejrzenia, który do tej pory można było oglądać w TVN 7.
 

Co pozostanie bez zmian? 

Serial Motyw (wtorki, godz. 21:30) i Ameryka Express (środy, godz. 21:30). Zostaje także Na Wspólnej, Uwaga!  (odcinki poświęcone koronawirusowi) i Dzień Dobry TVN (choć w zmienionej formie).

 

- Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania, a nie chcielibyśmy w którymś momencie znaleźć się w sytuacji pustego magazynu - powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Sytuacja podyktowana jest też mniejszym zainteresowaniem ze strony reklamodawców.

W konsekwencji zamknięcia kin z powodu wirusa, na Playerze pojawił się nowy film Jana Komasy Sala samobójców. Hejter, który wszedł na ekrany tuż przed "społeczną kwarantanną".

./uploads/KatarzynAp/eabca471a2f0c463e479fc1aa12f2ca6.jpg
2 komentarzy

NieTylkoBestsellery

Meadowfeelings
0

Fajny wpis

odpowiedz

NieTylkoBestsellery

Meadowfeelings
0

Fajny wpis

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda