„Bridgetonowie” zainspirowani rodziną Kardashianów? Co na to Kim?
22.04.2021

„Bridgetonowie” zainspirowani rodziną Kardashianów? Co na to Kim?

„Bridgertonowie” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie. Bazujący na bestsellerowych książkach znalazł ogromną grupę fanów. Nic dziwnego, że producenci serialu ogłosili już jego kilka kolejnych sezonów. Ostatnio na jaw wyszła informacja, że rodzina Kardashianów była dużą inspiracją do stworzenia „Bridgertonów”.

Potwierdziła to Nicola Coughlan, odtwórczyni roli Penelope Featherington. Aktorka wyznała, że Kardashianie wpłynęli nieco na proces tworzenia serialu. Nie obyło się bez reakcji samej Kim. Co ona na tę wiadomość?
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/c26fa30618ea978ce4935bbdae677b7c.jpeg

Kardashianka jest oczywiście… zachwycona! Nie ukrywa, że jest wielką fanką serialowego hitu Netfliksa. A gdy usłyszała, że jej rodzina była inspiracją do stworzenia „Bridgertonów”, była podekscytowana. Ponoć postać samej Penelopy wzorowana była na Kim. Featherington ma być podobno główną postacią w nadchodzącym drugim sezonie.
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/5288434ca13a72d76aa4200fa283d656.png

Po całej wymianie zdań między Nicolą a Kim odezwał się sam Netflix – ogłosili, że chętnie zaproszą samą Kardashiankę na plan filmowy. Dobry ruch promocyjny!
 
Co o tym sądzicie? 
 

1 lubi to
0
585
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda