Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Nie zobaczymy więcej FP Jonesa w „Riverdale”? Skeet Ulrich odchodzi z serialu i nie tylko on…
24.02.2020

Nie zobaczymy więcej FP Jonesa w „Riverdale”? Skeet Ulrich odchodzi z serialu i nie tylko on…

Niestety TVLine potwierdziło, że w kolejnym sezonie „Riverdale” nie zobaczymy aktora Skeeta Ulricha odgrywającego rolę FP Jonesa – ojca Jugheada. Fani są zszokowani! Skąd ta decyzja?

Wiadomość o odejściu Skeeta z popularnego serialu na Netflix wywołała falę zaskoczenia. Nikt nie spodziewał się, że już niedługo w miasteczku Riverdale zabraknie jego stróża – FP Jonesa. Niestety, w nie zobaczymy tego bohatera w 5. sezonie produkcji.
 
Aktor stwierdził, że nadeszła pora na zmiany. Chce zacząć nowe angaże, rozwinąć się w innych kreatywnych możliwościach (niedługo zobaczymy Skeeta w nowym serialu Toma Hanksa – #FreeRayShawn). Nie ukrywa, że będzie bardzo tęsknić za całą ekipą „Riverdale”, za atmosferą i nawiązanymi przyjaźniami. 
 

./uploads/Dżo_FlamingBlog/07c93fc784d878cbcdf3d57a868b8ac2.jpg

Skeet Ulrich gra FP Jonesa od 2. sezonu serialu. Postać, w którą się wciela, jest charakterystyczna, przebojowa, ale jednocześnie dobra. FP Jones miał nieciekawą przeszłość, której się wstydzi, nie chce, by jego syn popełnił te same błędy. Nie wiadomo jeszcze, jak zostanie rozwiązane odejście aktora w 5. sezonie. 
 
Co ciekawę, z planu „Riverdale” odchodzi również Marison Nichols grająca Hermione Lodge – mamę Veronici. Ta informacja jest również powtierdzona przez TVLine.
 
Zaskoczeni? Bo my tak!

./uploads/Dżo_FlamingBlog/a21d1a9f2ff83f096c405feb77425ef7.jpg
1 komentarzy

senenia89
0

😍

odpowiedz

senenia89
0

😍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda