Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Apple oszczędza. Nowe iPhone'y bez ładowarki i słuchawek w zestawie
01.07.2020

Apple oszczędza. Nowe iPhone'y bez ładowarki i słuchawek w zestawie

Według nieoficjalnych informacji nowe iPhone'y nie będą sprzedawane w zestawie z ładowarką i słuchawkami. W ten sposób Apple chce oszczędzać na produkcji sprzętu, który wymaga przystosowania do sieci 5G.

Premiera kolejnego modelu iPhone'a została przesunięta z powodu koronawirusa. Nowe urządzenia oznaczone liczbą 12  mają obejmować cztery wersje różniące się ekranami (5,4, 6,1 i 6,7 cala).  Każdy smartphone zostanie wyposażony w dwa lub trzy obiektywy. Fani marki Apple mogą być jednak rozczarowani tym, że zakup tak niezbędnego atrybutu jak ładowarka będzie konieczny na własną rękę. To samo dotyczy słuchawek EarBuds. 

./uploads/KatarzynAp/100bf0dcd11b91d8864eda5ad392e923.jpg

fot. @kelvinlutan

To nie pierwsze oszczędności Apple

Firma zastosowała już pewne ograniczenia przy wprowadzeniu do sprzedaży modelu iPhone'a 11. Wówczas do zestawu dołączana była ładowarka w standardzie 5 W,  choć urządzenie mogło obsługiwać zasilanie 18W. Z kolei do najnowszego smartphone'a ma pasować ładowarka 20 W, o którą jednak będzie trzeba dodatkowo zadbać. Co sądzicie o takiej formie oszczędzania przez technologicznego giganta?
 

6 lubi to
0
1702
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda