Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
10 faktów o Frizie, o których mogliście nie mieć pojęcia
25.01.2020

10 faktów o Frizie, o których mogliście nie mieć pojęcia

CIEKAWOSTKI SĄ AUTENTYCZNE, NIC NIE JEST WYMYŚLONE WIĘC ZAPRASZAM!
./uploads/Anowickaofficial/7bbc6810c365f2d4b23d45939569dc05.png

1 Friz to wiodąca postać na polskim YouTubie, która nagrywa filmy o Pokemon Go.


2.Mimo tego, że największa popularność tej gry już przeminęła, to jego filmy nadal cieszą się bardzo dużą popularnością.


3. Na początku Friz na swoim kanale zamieszczał różnego typu challenge, vlogi czy relacje z takich imprez jak Intel Extreme Masters. 


4.Friz odznacza się wielką kreatywnością w wykluwaniu pokemonowych jajek wykorzystując do ich wykluwania drona albo skuter śnieżny. Kanał Friza jest bardzo znany wśród pokemonowego świata, w efekcie czego Friz ma okazje przeprowadzać rozmowy z najlepszymi graczami Pokemon Go. W tych rozmowach zapraszani gracze mówią o swojej przygodzie z Pokemon Go, chwalą się swoim Pokedexem oraz pokazują swoje medalowe odznaczenia. 


5. Friz prowadzi swój sklep z odzieżą dla fanów z designerskimi wzorami. Poza YouTubem Friz aktywny jest także na swoim Facebooku, a także Instagramie, jako frizoluszek, oraz Snapchacie pod nazwą xfrizoluszek.

6. Friz swojego czasu miał problemy z zdrowiem, przez co musiał przeżyć operacje...Trwała ona 6h , na sali oprócz niego leżaly 4 osoby, które zmarły

7.Rozstał się z dziewczyna, gdy na jego kanale miał powstać prank przez co wszyscy myśleli ze  to jest  właśnie ta  sytuacja do nagrania na yt

8.Jego nazwa powstała poprzez postać z Dragon 

9.Planeta faktów to kanał ktorego Friz nie darzy sympatią

10. Przyjaciel Friza wrócił do Polski gdy dowiedział się że Friz został popularny 
 

4 lubi to
0
1053
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda