Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Brat Magdy Gessler: szukam pracy z dobrą płacą (3000- 4000 pln)
14.01.2020

Brat Magdy Gessler: szukam pracy z dobrą płacą (3000- 4000 pln)

autor
Piotr Ikonowicz, czyli brat Magdy Gessler, nigdy nie dążył do bycia celebrytą jak jego siostra. Jednak dla wielu jest osobą opiniotwórczą, zaangażowaną w działalność społeczną. Żyjąc z dala od blasku fleszy, Ikonowicz udziela się w świecie polityki i dziennikarstwa. Lewicowy polityk był posłem na Sejm II i III kadencji.

Wydawać by się mogło, że mając zamożną rodzinę, posiadając wyższe wykształcenie i znajomości, Ikonowicz nie ma problemów finansowych. Jednak jego ogłoszenie mogło nas zaskoczyć…

./uploads/aszkiladz/6582e267617d28a2fb9ceefb3ea2c950.jpg

Piotr Ikonowicz szuka pracy!

Do ludzi dobrej woli!” – tak ostatnio zwrócił się do internautów Piotr Ikonowicz w poście na Facebooku. Szybko jednak wytłumaczył, o co chodzi.
 

Okazuje się, że chce pomóc pewnej rodzinie, która nie radzi sobie z kredytem, a dodatkowo żona walczy z nowotworem.

„Szukam pracy z dobrą płacą (3000-4000 zł) dla ojca rodziny, który musi zarobić, żeby uchronić rodzinę przed licytacją domu. Ta rodzina to żona walcząca dzielnie z nowotworem (operacje, chemia i tym podobne "przyjemności"), i dwoje małych dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Musieli wziąć kredyt na remont domu, bo odziedziczyli po rodzicach kompletną ruinę (…)”
 

Ten wspaniały gest docenili internauci i chętnie udostępniali post. Zgłosiły się nawet osoby, oferując konkretne oferty pracy. Mamy nadzieję, że mąż potrzebującej rodziny znalazł pracę, która uratowała ich przed licytacją domu przez sąd.
 

Zobaczcie pełną treść poryuszającego postu TUTAJ.
 

7 lubi to
1
130
1 komentarzy

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda