Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
ELIKSIR PIĘKNOŚCI, CZYLI NAPÓJ KTÓRY PIJĄ GWIAZDY HOLLYWOOD!
30.06.2019

ELIKSIR PIĘKNOŚCI, CZYLI NAPÓJ KTÓRY PIJĄ GWIAZDY HOLLYWOOD!

autor
Switchel to napój piękności uwielbiany przez gwiazdy Hollywood. Jest smaczny i bardzo zdrowy. Posiada szereg korzystnych właściwości, a żeby go przyrządzić potrzeba zaledwie pięć składników. Znamy przepis na tę niezwykłą miksturę
./uploads/Muszka/4e9c5faa0a33567265e04fb01ba82ec2.png

 Hollywoodzki napój piękności – switchel znany jest również pod nazwami punch, imbir wodny czy swizzy. Co ciekawe, ten zdrowotny drink wcale nie jest nowością. Z jego właściwości korzystano już kilkaset lat temu. Mający długą tradycję switchel to coś, co naprawdę warto wypróbować.
 Aby przyrządzić switchel potrzebujemy zaledwie pięciu składników. Są to: woda (najlepiej mineralna), ocet jabłkowy, sok z cytryny, syrop klonowy oraz imbir.

Do szklanki wody dodajemy 1-2 łyżki octu jabłkowego i taką samą ilość soku z cytryny. Do tego łyżka syropu klonowego i łyżka startego świeżego imbiru. Całość dokładnie mieszamy i odkładamy na kilka godzin do lodówki.

Ten eliksir piękności posiada szereg korzystnych właściwości. Dostarcza witamin i minerałów. Wzmacnia odporność i pomaga radzić sobie z przeziębieniami. Doskonały dla osób zmagających się z problemami trawiennymi. Dzięki imbirowi rozgrzewa, likwiduje nudności i wspomaga walkę z bólem. Poprawia krążenie i koncentrację. Switchel ma działanie detoksy kujące, wspomaga przemianę materii i ułatwia odchudzanie. Dodaje sił i doskonale gasi pragnienie.Hollywoodzki eliksir piękności to napój, który warto włączyć do swojego menu. Jest zdrowy, smaczny i pozytywnie wpływa na urodę oraz samopoczucie.

17 lubi to
1
690
1 komentarzy

Wiktoria_Wojtkowiak

Wiktoria_Wojtkowiak

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda