Nina Dobrev z „Pamiętników wampirów” w „Riverdale”? Wszystko wskazuje na to, że zostanie dziewczyną Jugheada!
29.01.2021

Nina Dobrev z „Pamiętników wampirów” w „Riverdale”? Wszystko wskazuje na to, że zostanie dziewczyną Jugheada!

Wielu fanów serialu „Riverdale” z pewnością oglądało „Pamiętniki wampirów”. I to właśnie oni odkryli pewien element łączący obie produkcję. Wspólnym mianownikiem jest Nina Dobrev. Aktorka, którą znamy jako Elenę z „Pamiętników Wampirów” ma wcielić się w „Riverdale” w nową dziewczynę Jugheada. Jeśli to prawda, będzie gorąco!
./uploads/Dżo_FlamingBlog/787a4c84c922ac27696a3a8a7411cb1a.png

Fot. Twitter

Nina Dobrev to aktorka, która ma na swoim koncie kilka pełnometrażowych filmów. Najbardziej jednak jest znana z serialu „Pamiętniki wampirów”, gdzie jako nastolatka Elena Gilbert rozkochała w sobie dwóch braci – Stefana i Damona Salvatore. Teraz aktorka namiesza nieco w równie popularnym młodzieżowym serialu – „Riverdale”. To tam jako nowa dziewczyna Jugheada Jonesa – hipsterka Jessica – namąci w relacjach przyjaciół. Ma być jednak niezadowolona z tego związku. 
 

To wszystko to jak na razie tylko plotki, ale fani wyłapują coraz więcej dowodów, jak choćby zdjęcie na Insta Niny z aktorami z „Riverdale”. Czy news się potwierdzi? Odpowiedź poznamy w 5. sezonie „Riverdale”, którego pierwsze odcinki już są dostępne na platformie Netflix!

Śledzicie kolejne wątki serialu? Jak myślicie, czy plotki okażą się prawdą? A może już coś wiecie więcej? Dajcie znać!
 

2 lubi to
0
2746
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda