Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Noah Centineo i Camila Mendes zagrają w nowym filmie Netflixa!
14.01.2019

Noah Centineo i Camila Mendes zagrają w nowym filmie Netflixa!

Takiego połączenia jeszcze nie było! Gwiazda filmu "Do wszystkich chłopców których kochałam "Noah Contigo" zagra wraz z gwiazdą Netflixowego serialu "Riverdale" Camilą Mendes w najnowszym filmie Netflixa "The perfect date"

Tą dwójkę znają wszyscy fani Netflixa! Noah Contigo znany z filmu "Do wszystkich chłopców których kochałam" zagra wraz z Camila Mendes znaną z roli Veronici w serialu "Riverdale" w najnowszym filmie Netflixa "The perfect date". Co więcej w filmie pojawi się również gwiazda Disneya znana z roli Ally w serialu "Austin i Ally" Laura Moreno. 

 

./uploads/NataliaSisik/fd8636bcb2c13b82d5753b68ef4101ad.jpg

Jednak nie tylko obsada filmu zwala z nóg, ale również sam scenariusz. Nie znane są jeszcze szczegóły filmu, jednak twórcy uchylają rąbek tajemnicy.  

Brooks Rattigan (Noah Centineo) to typowy amerykański licealista, który próbuje uzbierać pieniądze na wymarzone studia. Bohater wpada na genialny pomysł złożenia własnej aplikacji randkowej. Jendak nie jest to zwykła apka bowiem Brooks będzie odgrywał rolę "nieistniejących chłopaków". Licealista na każdej randce wciela się w zupełnie inną osobę. Sprawia to, że bohater sam zaczyna się zastanawiać, kim tak naprawdę jest. 

Premiera filmu ma się odbyć już tego lata! 

25 lubi to
1
11691
1 komentarzy

0

Zapowiada się ciekawie

odpowiedz

0

Zapowiada się ciekawie

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda