4 sposoby na piękniejsze dłonie! To takie proste!
05.01.2019

4 sposoby na piękniejsze dłonie! To takie proste!

Każda z nas, chciałaby posiadać piękne, zadbane dłonie i długie, zdrowe paznokcie. Zastosuj te 5 porad, a zauważysz zmianę!
1. Pielęgnacja.
./uploads/_Lilstasy_/55bf33ad63e908b28e49389390936cd0.jpg
Po pierwsze, PIELĘGNACJA! Jest to jeden z najważniejszych kroków w dbaniu o dłonie i paznokcie. Jeżeli twoja skóra będzie przesuszona i czerwona, na nic zdadzą się tu pięknie pomalowane paznokcie, jeżeli twoje skórki będą krwawić a skora będzie szorstka. Pamiętaj o codziennym ( nawet kilka razy na dzień! ) nawilżaniu dłoni i dokładnym wcieraniem kremu w skórki. 

Jeżeli chcesz, aby na drugi dzień twoja skóra była niesamowicie gładka, wieczorem nałóż na skórę dłoni krem z miodem i załóż wełniane rękawiczki, pozostaw je na całą noc, a rankiem obudzisz się z naprawdę nawilżonymi i odżywionymi dłońmi.

Pamiętaj też, aby zimą nosić rękawiczki, aby uniknąć odmrożeń.
2. Dbaj o płytkę paznokcia.
./uploads/_Lilstasy_/8cbb27c1dfdf814dcec19236bfbcbbf9.jpg
 Przebarwiona płytka, nierówne paznokcie... znasz to? Czas to zmienić! 
Jeżeli nie umiesz obejść się bez lakieru w ciemnych kolorach, wystarczy że pod ten lakier, użyjesz bezbarwnego lakieru, przez to płytka się nie odbarwi. Najlepiej wybieraj zmywacz bez acetonu (chyba że nosisz hybrydy, ale o tym za chwilę), dobrze by było gdyby posiadał jakieś witaminy.
Zawsze staraj się piłować paznokcie, równając je do najkrótszego. Naprawdę, jeżeli twoje paznokcie są nierówne, to bardzo nieestetycznie to wygląda.

A teraz szybka metoda aby wzmocnić paznokcie 
* ciepłe mleko
* miód
- zmieszaj te dwa składniki i mocz w nich paznokcie przez 10 minut, mleko wzmocni paznokcie a miód je nawilży.

 
3. Hybryda.
./uploads/_Lilstasy_/dc265072e7d3daa168d34fe6bdc562b9.jpg
Wystarczy godzina w miesiącu, aby cieszyć się pięknymi paznokciami przez 3-4 tygodnie. Nie daj się zwieść że hybryda niszczy paznokcie. Jeżeli jest prawidłowo wykonana, a także prawidłowo ściągana, nic się nie stanie z twoimi pazurkami. Lecz nie zaleca się ciągłego noszenia hybryd, staraj się robić przerwy, co minimum 3 miesiące.
 
4. Dieta.
./uploads/_Lilstasy_/12e4fbc14dd11cf5af8e86bfb3c64ad6.jpg
Dieta ma OGROMNY wpływ na wygląd naszych paznokci, chociaż nasze pazurki i włosy nasz organizm stawia na samym końcu, to i tak dieta ma swój udział w szybkości ich wzrostu czy kondycji. Witaminą niezbędną do utrzymania ich piękna jest witamina A, znajdziesz ją w nabiale a nawet w pomidorze czy marchewce. Pamiętaj też, aby jeść możliwie zróżnicowanie, aby do naszego organizmu docierało jak najwięcej witamin.

To już wszyskie porady, wciel je w życie, a zauważysz różnicę ;)

                                                źródła zdjęć : Pinterest

 
14 lubi to
2
138
  • udostępnij
2 komentarzy

ddob
1

Pielęgnacja dłoni jest mega ważna! Super wpis! <3

odpowiedz
_Lilstasy_
0

Szczególnie zimą o:)
Dziękuję<3

Odpowiedz

ddob
1

Pielęgnacja dłoni jest mega ważna! Super wpis! <3

odpowiedz
_Lilstasy_
0

Szczególnie zimą o:)
Dziękuję<3

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda