Nie masz pomysłu na prezent? Podwójny sweter od Tesco hitem tegorocznych świąt!
05.12.2018

Nie masz pomysłu na prezent? Podwójny sweter od Tesco hitem tegorocznych świąt!

Chyba każdy z nas zna ten moment, kiedy Mikołajki (lub Boże Narodzenie) tuż-tuż, a my wciąż nie mamy pomysłu na prezent. Wyjść z takiej sytuacji jest kilka – można kupić skarpety lub bombonierkę, wybrać kartę podarunkową lub jakąś książkę... Można też wybrać sweter, który wywoła lawinę śmiechu! Z przyjaciółką czy z siostrą? Sama wybierz, z kim założysz świąteczny sweter z kolekcji F&F od Tesco!
Co charakteryzuje sweter od Tesco? Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to zwykły świąteczny sweter. Dwa otwory na głowę to co najmniej o jeden za dużo... chyba, że założymy ten sweter razem z kimś wyjątkowym!
./uploads/JAM_HERBU_IRONIA/b3e1bc297f9660adcc3af7b0704558cc.jpg
Swetry dostępne będą tylko w jednym rozmiarze – uniwersalnym, natomiast w kwestii wzorów mamy wybór między dwoma opcjami: tradycyjnym świątecznym splotem z wydzierganym napisem „Merry Christmas” lub w wersji z Mikołajem i Mikołajową.
./uploads/JAM_HERBU_IRONIA/79d6c1458abb9aa12a1c4aef8b3ea6c9.jpg
Po co powstał podwójny sweter?


Wbrew pozorom projekt swetra nie powstał w celach humorystycznych. Okazuje się, że samotność w święta dotyka niemal 9 milionów Brytyjczyków, czyli niemal 15% całej populacji. Organizacja CALM (Campaign Against Living Miserably) walczy z tym procederem, organizując akcje społeczne mające na celu zachęcenie społeczeństwa do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Prowadzące sprzedaż swetrów Tesco zamierza przeznaczyć cały dochód ze sprzedaży tego produktu na rzecz organizacji CALM – a ten może osiągnąć poziom nawet 25 tysięcy funtów brytyjskich!
./uploads/JAM_HERBU_IRONIA/12807471515586984f0ee1206a50f912.jpg
Niestety najprawdopodobniej swetry dostępne będą tylko w Wielkiej Brytanii. Ich cena to 18 funtów, czyli ok. 85 złotych. Produkt cieszy się jednak takim zainteresowaniem, że niewykluczone, że pojawią się inne tego typu swetry – tym razem dostępne w Polsce.
14 lubi to
0
129
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój