Czym jest PoZdro! ?
08.11.2016

Czym jest PoZdro! ?

 

 

 

 

Czym jest PoZdro! ?

 

PoZdro! to program organizowany przez Fundację Medicover i skierowany przede wszystkim do Was – gimnazjalistów. Jego celem jest uzmysłowienie Wam, jak szkodliwe jest nadmierne spożywanie cukru i brak ruchu, oraz jakie konsekwencje się z tym wiążą. Chcemy, abyście aktywnie brali udział w programie, który obejmuje zarówno badania przesiewowe uczniów szkół gimnazjalnych, jak i ciekawe lekcje multimedialne, zajęcia sportowe oraz konkursy z ciekawymi nagrodami!

 

 

 

Badania przesiewowe? O co chodzi?!

 

Czy nazwa od razu skojarzyła Ci się z czymś strasznym? Igły, pobieranie krwi, ból... Nic z tych rzeczy! Dzięki takim badaniom możesz między innym dowiedzieć się, jaki procent Twojego ciała to woda, tkanka mięśniowa, tkanka kostna i tłuszczowa! Dowiesz się także, czy jesteś narażony na tak powszechne w dzisiejszych czasach choroby, jak cukrzyca typu 2 inne choroby cywilizacyjne.

Badanie jest proste, bezbolesne i wykonywane w trakcie godzin lekcyjnych. :)

 

 

 

 

 

 

Co jeszcze może mnie czekać, biorąc udział w PoZdro! ?

 

Nowoczesne lekcje multimedialne przeprowadzone w szkole pokażą, jak działa Twój organizm oraz jak o niego zadbać, by długo cieszyć się zdrowiem, dobrą kondycją i samopoczuciem.

Ciekawe warsztaty prowadzone przez specjalistów, które pokażą Ci, jak tryskać energią, dobrym humorem, oraz poprawić swoją koncentrację.

Zajęcia sportowe prowadzone przez Gwiazdy Sportu! Mistrzowie różnych dyscyplin opowiedzą, dlaczego aktywność fizyczna jest tak ważna w codziennym życiu oraz zdradzą Ci swoje sposoby na utrzymanie świetnej kondycji i motywacji do działania.

Dużo ciekawych zajęć sportowych, takich jak jazda na łyżwach, basen, rajdy rowerowe i inne! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. :)

Konkursy z nagrodami, a w jednym z nich możesz już teraz wziąć udział! Razem z DDOB chcemy sprawdzić Twoją wiedzę na temat cukrzycy i zdrowego trybu życia – szczegóły na stronie głównej (klik).

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o akcji PoZdro!? Zobacz poniższy film:

 

 

 

 

 

... oraz wpadaj na stronę http://po-zdro.pl/. :)

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda