Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
MARCELINA ZAWADZKA SPOTYKA SIĘ Z UCZESTNIKIEM TOP MODEL?
20.11.2019

MARCELINA ZAWADZKA SPOTYKA SIĘ Z UCZESTNIKIEM TOP MODEL?

Od wczoraj w mediach głośno zrobiło się od plotek, według których Marcelina Zawadzka miałaby się spotykać z Patrykiem Grudowiczem. Czy faktycznie pomiędzy piękną prezenterką a zwycięzcą Top Model 6 jest coś na rzeczy?

Bolesne rozstania

Zarówno Patryk, jak i Marcelina mają za sobą bolesne rozstania. Model miesiąc temu poinformował, że jego związek z Kasią Szklarczyk jest już przeszłością. Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym podziękował Kasi za spędzony czas - "Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu" - napisał. Patryk udowodnił tym samym, że nawet dwoje znanych ludzi może rozstać się z klasą i nie trzeba publicznie prać brudów. 

Marcelina Zawadzka również ma za sobą kilka nieudanych związków. Spotykała się m.in. z Mikołajem Roznerskim czy Rafałem Jonkiszem. Jak sama przyznała, marzy o rodzinie, ale nie spotkała jeszcze mężczyzny, z którym mogłaby ją założyć. Czy Patryk Grudowicz jest tym idealnym kandydatem?

./uploads/jeilliebean/80faede20be80f015d9689eb876b3f49.jpeg

Nowy związek?

Skąd wzięły się właściwie plotki o nowej parze w show biznesie? Miss Polonia 2011 i zwycięzca Top Model 6 pojawili się na gali Kobieca i Męska Marka Roku. Według plotek, spędzili ten wieczór razem, bawiąc się doskonale w swoim towarzystwie. Co więcej, Patryk opublikował na Instagramie zdjęcie z Marceliną, a do postu dodał emoji z sercem. 

Gwiazdy, poproszone o komentarz, przyznały, że nie są parą. Marcelina dodała: "To są plotki, zabawne wręcz. Nic między nami nie ma". Myślicie, że między tą dwójką jeszcze zaiskrzy?


 

13 lubi to
2
5217
2 komentarzy

Sar-shy
2

NAjważniejsze, żeby byli szczęśliwi :)

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Wizualnie do siebie nie pasują ^^ 

odpowiedz

Mleko_z_kawą
0

Wizualnie do siebie nie pasują ^^ 

odpowiedz

Sar-shy
2

NAjważniejsze, żeby byli szczęśliwi :)

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda