Eniia Blog: Mam 100k na Youtubie! Jak to zrobiłam? | Wywiad
10.10.2016

Eniia Blog: Mam 100k na Youtubie! Jak to zrobiłam? | Wywiad

 

 

 

 

Najbardziej znane pranki na polskim Youtubie? Oczywiście te od ENIIABLOG!

 

 

 

Edyta jest naszą Ambasadorką praktycznie od początku istnienia DDOB, jednak warto przybliżyć Wam jej sylwetkę - ponieważ w ciągu ostatniego roku dużo się pozmieniało u Enii! Miłej lektury :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć Eniia! Bardzo nam miło, że możemy porozmawiać w takich miłych okolicznościach :)  Właśnie na Twoim kanale YT (klik) wybiło Ci 100 000 subskrybentów! Liczba ta wciąż rośnie i to w zaskakująco szybkim tempie. Zacznijmy jednak od początku. Kiedy założyłaś kanał i jaki był tego powód?

 

 

 

Kanał założyłam w roku 2013, ale nie wstawiałam wtedy jeszcze żadnych filmików. Założyłam go, bo stwierdziłam, że to w sumie może być dobra zabawa!

 

 

 

 

 

 

Nie da się ukryć, że to seria „pranków” przyniosła Ci taki rozgłos i sławę w youtubosferze. Skąd pomysł akurat na takie filmy?

 

 

 

W Ameryce moda na takie filmy była już od dawna, dlatego zdziwiłam się, gdy zobaczyłam, że w Polsce nie ma jeszcze nic takiego i postanowiłam stworzyć taki filmik w polskiej wersji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co czułaś, kiedy zobaczyłaś, że ilość Twoich fanów zaczęła dynamicznie wzrastać? Jak zareagowałaś, kiedy zobaczyłaś te okrągłe 100k na Twoim koncie? :)

 

 

 

Tego nie da się opisać słowami. Napewno byłam bardzo zdziwiona i nie wiedziałam, co się dzieje... Z każdej strony zaczęła napływać masa wiadomości, a niektórzy nawet zaczęli mi zarzucać wydanie 10 tysięcy złotych na zakup subów! Haha :)

 

 

 

 

 

 

Jak reagują osoby, które padły ofiarą Twoich pranków? Śmieją się, czy mają do Ciebie żal za robienie sobie z nich głupich żartów?

 

 

 

Śmieją się! W większości przynajmniej, hehe... Mój ex nie był chyba z tego faktu jakoś super zadowolony, ale nie podaję nigdzie danych osób, które prankuję, więc mogą się czuć bezpieczni...

 

 

 

 

 

Czy jesteś już gwiazdą w swojej szkole? Jak postrzegają Ciebie znajomi z klasy?

 

 

 

Nie jestem i nigdy nie będę gwiazdą, mimo to często zauważam, że ludzie się na mnie dziwnie spogladają i gadają coś pod nosem. Dziwne uczucie. Znajomi z nowej klasy ogladają mój kanał, ale nie patrzą na mnie przez pryzmat youtuberki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na DDOB byłaś jedną z pierwszych blogerek, które zostały naszymi Ambasadorkami. Wtedy też, prawie rok temu, nagraliśmy Vlog z Twoim udziałem. Czy dużo się zmieniło od tamtego czasu? Czy teraz poświęcisz całą swoja uwagę kanałowi, czy jednak pozostaniesz również przy blogu?

 

 

 

 Pamiętam ten vlog! Pierwszy na kanale DDOB. Dobre czasy :D Szczerze? Od tamtego czasu zmienił się sę jedynie mój kolor włosów. Poświęcam więcej uwagi kanałowi, ale nigdy nie opuszczę bloga. To tam zaczynałam i to dzięki blogowi jestem tu gdzie jestem.

 

 

 

 

 

 

Z serii „Prankuję...” jest już 5 filmów na Twoim YT. Zdradzisz nam swoje plany na kolejne filmy? Możemy spodziewać się nowych pranków, czy może jakaś nowa seria? :>

 

 

Nowe pranki pojawią się na kanale, ale teraz to będzie już sporadycznie. Mam w planach nowe serie np. specyficzne Q&A, ale jak coś to o niczym nie wiecie... ;)

 

 

 

 

 

Na koniec pytanie z myślą o Twoich fanach. Gdzie najczęściej można Ciebie spotkać? :D

 

 

 W centrach handlowych. I na meet upach. Zawsze na swoich mediach społecznościowych daję info, gdzie i kiedy będę na takich wydarzeniach, więc śledźcie mnie!

 

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że zanim się obejrzymy, Twój kanał będzie liczył już 200k subów! Dziękujemy za rozmowę i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Również dziękuję i pozdrawiam całą ekipę i wszystkich czytelników DDOB!

 

 

 

 

Koniecznie zaobserwujcię Eniię na jej kanałach, aby być na bieżąco!

 

 

                

 

                 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Synowerscy-Studio
0

👌👍

odpowiedz

Synowerscy-Studio
0

👌👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda