eniiablog

eniiablog

Eniia Blog czyli Edyta Prusinowska to również ambasadorka DDOB. Istny wulkan energii i człowiek orkiestra. Eniia rysuje, tańczy, pisze książkę, jeździ na desce i oczywiście bloguje. Znajdziecie ją na wielu naszych filmikach m.in. w serii Tajemniczy Produkt.

 


Blog: https://ddob.com/blog/user/eniiablog
Instagram: @eniiablog
Facebook: https://www.facebook.com/eniiafanpage/
Youtube: EniiaBlog
Snapchat: edziulka

 

 

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Internetem?

Swoją przygodę z byciem aktywną w Internecie zaczęłam od blogowania. Swojego pierwszego bloga zaczęłam pisać w wieku 13 lat, z czasem przekształciło się to w nagrywanie filmów. Ludziom się to podoba, mi się to podoba, więc uznaję to za dobry znak i dalej się w tym kierunku rozwijam!

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Brak rutyny. Co chwilę mam jakieś fajne propozycje, cały czas się rozwijam, wyjeżdżam na różne eventy.

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Trudno jednoznacznie stwierdzić. Prawdopodobnie byłabym zajęta pisaniem książek i bardziej skupiałabym się na nauce.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem Influencerką?

Moje życie prywatne jest nieodłącznie związane z byciem Influencerką. Tak naprawdę nigdy nie mam od tego przerwy czy wakacji, jest to po prostu część mojego życia.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Postaram się nadal rozwijać w kierunku social media i w między czasie – po skończeniu liceum - zacząć studiować na wymarzonej uczelni. 

 

6. Jakie masz hobby?

Uwielbiam tworzyć. Naprawdę cokolwiek. Szkicować, rzeźbić, pisać, nagrywać – to wszystko sprawia, że czuję, że żyję!

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Zależy gdzie. W wielkim mieście – tak, ludzie często mnie poznają i spoglądają. U mnie na wsi – całe szczęście, nie. Dla wszystkich nadal jestem tą samą Edytą, co kiedyś, a to, że wrzucę czasem coś do Internetu to nieistotny szczegół. 

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Youtube pozwala mi się spełniać w tym co kocham czyli nagrywaniu filmów, jednakże to do Instagrama czuję największy sentyment. Ta platforma nigdy nie przestaje mnie inspirować do tworzenia własnego miejsca w Internecie, poza tym kontakt z widzami mam tam po prostu lepszy.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Nie ukrywam, że zmieniło to wiele aspektów w moim życiu. Na pewno stałam się bardziej pewna siebie, nie boję się ludzi. Poza tym dzięki Youtube’owi nie muszę ciągle błagać rodziców o pieniądze jak większość osób w moim wieku – gdy coś chcę sama staram się na to zarobić. Dodatkowo, w trudnych momentach w życiu bardzo pomaga mi wsparcie osób, które mnie oglądają – zawsze są przy mnie i podnoszą mnie na duchu! I jeszcze ta świadomość, że ktoś lubi to co tworzysz – bezcenna!

 

10. Za co lubisz DDOB?

Przede wszystkim, że zrzesza osoby takie jak ja. Dzięki DDOB poznałam wiele niesamowitych blogerek, youtuberek i nawiązałam mnóstwo wspaniałych przyjaźni – niektórych nawet na całe życie. Poza tym w DDOB ciągle się coś dzieje i tak długo, jak działam razem z nimi, wiem, że nie grozi mi nuda ;)