Dzień w Philadelphii
09.05.2016

Dzień w Philadelphii

 

 

 

www.ssarusska.com

www.ssarusska.com

www.ssarusska.com

 

 

 

 

Hej,

 

 

 

Dziś mam dla Was post z wypadu do Philadelphii, które znajduje sie w stanie Pennsylvania. jest ono oddalone o około 2-3h drogi ode mnie, a tak naprawdę nigdy tam nie byłam. Razem z Patrycją z bloga ikspe  postanowiłyśmy pojechać tam na całą sobotę. W tym stanie nie ma aż tak dużo do zwiedzania, dlatego postanowiłyśmy tylko na jedeń dzień i była to mądra decyzja.

 

 

Zaczęłyśmy od zwiedzania najbardziej kultowego miejsca w Philly czyli pomnika Rockiego, schodów oraz muzeum Artu. Następnie udałyśmy się na spacer po całej okolicy. Z uwagi na to, że była sobota, w centrum było bardzo dużo maratonów, festiwali, a co za tym idzie - tłumy ludzi. Miałyśmy ogromne problemy z parkowaniem, dlatego też nie zwiedziłyśmy wszystkiego co chciałysmy, ale wydaje mi się, że te najważniejszy punkty w Philly spokojnie obeszłyśmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Philadelphii spotkałyśmy dwie wspaniałe dziewczyny, zupełnie przypadkowo. Olę poznałam już jak byłyśmy w Bostonie, ponieważ jest jedną z Au Pair, która przyleciała razem z Pati do USA. Natomista jej koleżanki,  Ani, nigdy wcześniej nie poznałam, ale ona kojarzyła mnie z Youtube. Spotkanie kompletnie przypadkowo, ale super było pogadać z dziewczynami. Niczęsto spotykam kogoś w USA, kto zna mnie z YT.

 

 

 

 

 

Na sam koniec poszłyśmy do kultowego Shake Shack. Patrycja nigdy tam nie była, to ąż wtyd być w Stanach i nie odwiedzić tego miejsca,  Wiem, że jest ono też w kilku miejscach w Europie, także jak będziecie mieć okazję, to koniecznie tam wpadnijcie. Mają tam najlepsze shake oraz burgery.

 

Już niedługo na moim YT pojawi się vlog z tego dnia.

 

Sara

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda