ssarusska

ssarusska

Sara na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, przez co jej wpisy mają wyjątkowy charakter. Pisanie bloga oraz nagrywanie filmików na YT to największa pasja Ssarusski. Oprócz tego kocha jedzenie i podróże. Na pewno kojarzycie ją z filmików na fanpage’u DDOB.

 

Youtube: Ssarusska

Instagram: @ssarusskayt

 

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Youtubem?

Moja przygoda z Youtube zaczęła się w 2013 roku, kiedy mało osób miało pojęcie kim jest vlogger. Już wcześniej bardzo interesowałam się oglądaniem filmików na Youtube i po jakimś czasie sama odważyłam się nagrać swój pierwszy. Coraz więcej osób zaczęło oglądać moje filmiki, komentować, wysyłać wiadomości i już wtedy wiedziałam, że będzie to moja nowa pasja.2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Bycie influnencerem wiążę się z wieloma możliwościami: pozwala na rozwój, poznanie niesamowitych ludzi, którzy dzielą Twoją pasję. Cieszę się, że moje filmiki inspirują i pomagają wielu osobom. Wtedy czuję, że to co robię naprawdę ma sens.3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Ciężko jest wyobrazić sobie moje życie bez internetu, ale gdyby on nie istniał myślę, że napisałabym książkę. Dzięki internetowi jestem w stanie przekazać swoją wiedzę, doświadczenie, rady wielu osobom, ale gdyby internet nie istniał chciałabym zrobić to samo, ale na papierze.4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Uważam, że życie prywatne można z łatwością połączyć z byciem ambasadorką\ influencerką dzięki dobrej organizacji. Również warto znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a tym życiem online, żeby jedno z drugim nie wchodziło sobie w drogę.5. Jakie masz plany na przyszłość?

Na przyszłość mam wiele planów. Narazie skupiam się na ukończeniu studiów z świetnymi wynikami. Bycie influencerem pokazało mi co tak naprawdę chcę robić w przyszłości. Obecnie jestem studentką biznesu i w przyszłości bardzo chciałabym pracować w dziele marketingu dla wielkich korporacji jak Nike czy Google.6. Jakie masz hobby?

Poza vloggowaniem i fotografią, bardzo lubię być aktywną i uprawiać sporty. Dużo czasu spędzam na siłowni, co pozwala mi się odstresować, rozluźnić i zawsze poprawia mi humor.
 


7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Z uwagi na to, że mieszkam w Stanach Zjednoczonych, a większość moim obserwatorów mieszka w Polsce niestety nie mam możliwości spotykania się z nimi na co dzień.8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Moim ulubionym kanałem na social media jest snapchat, ponieważ mogę z łatwością pokazać moim widzą co robię w danym momencie i nie muszę przejmować się noszeniem ze sobą kamery gdzie tylko pójdę.

 


9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Moje życie zmieniło się w bardzo pozytywnym sensie. Jestem w stanie współpracować z niesamowitymi markami, poznawać wiele osób, dzielić się moją pasją z innymi, a przy okazji stało się też to moją pracą, którą uwielbiam.

 


10. Za co lubisz DDOB?

DDOB lubię za ludzi, którzy każdego dnia wkładają masę pracy, żeby wspólnie stworzyć coś wspaniałego. Cieszę się, że ta grupa niesamowitych, młodych osób podziela moje zainteresowania.