Sobel przerwał koncert po 30 minutach.
17.09.2021

Sobel przerwał koncert po 30 minutach. "Nie chce mi się".

autor
Sobel zorganizował show dla fanów z Ostródy, ale czy zasłużyli Oni na takie traktowanie? Co właściwie wydarzyło się podczas koncertu?

Koncert bez śpiewania.

Internauci donoszą, że podczas ostatniego koncertu w Ostródzie, Sobel - według relacji świadków, nie śpiewał, a jedynie chodził po scenie. Co szokujące - artysta kazał także czekającym na show fanom opowiadać żarty, gdyż jak stwierdził na początku koncertu - miał słaby humor. 

"Utwory puszczane były z playbacku. Nawet nie udawał, że śpiewa. Nie starał się też zaangażować w koncert." - stwierdzają świadkowie koncertu. 

"Na końcu powiedział, że jemu się w sumie nie chce się śpiewać i zszedł ze sceny" - dodaje fanka.

Po 30 minutach spacerowania, Sobel zakończył show. Oburzeni fani, którzy płacili za bilety (80 złotych) wstawiają relacje na TikToku dokumentujące ich doznania artystyczne. 

Druga strona medalu.

Znajdują się również tacy, którzy bronią artysty. Według alternatywnej wersji fani, mieli wymuszać utwór "Bandyta" poprzez krzyki i swoje agresywne zachowanie. Podobno również Sobel już na początku koncertu poinformował, że nie czuje się najlepiej, a rzesze zgromadzone przed sceną nie okazały wsparcia. Trudno, się dziwić. Przychcodząc na koncert oczekujesz show...

Co sądzicie o całym wydarzeniu?

3 lubi to
1
12137
1 komentarzy

Wyrocznia 09/17 17:23:37
8

Wyjebane w łaka

odpowiedz

Wyrocznia 09/17 17:23:37
8

Wyjebane w łaka

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda