T-shirt dress
11.04.2016

T-shirt dress

 

 

 

 

 

Hej,

 

Nareszcie przyszedł ten czas kiedy będę mogła pokazywać się Wam w "lżejszych" stylizacjach. Długo z tym zwlekłam ponieważ pogoda była straszna. Dacie wiarę, że tydzień temu spadł u nas śnieg? Dziś po raz pierwszy od dawna mogłam poczuć znów wiosnę. 

 

 

 

 

 

 Mam dla Was stylizację z słyną w zeszłym sezonie T-shirt dress czyli "podkoszulka sukienka". Wydaje mi się, że całym fenomenem sukienek w tym stylu jest ich wygoda. Czujecie się jakbyście nosili za dużą podkoszulkę, a kto nie kocha podkradać takich swojemu bratu lub tacie? :) Osobiście nie śledzę jakoś specjalnie trendów modowych i nie znam się na tym, ale wygoda jest dla mnie najważniejsza. W tym wypadku mogę wyglądać i fajnie i czuć się wygodnie. Ostatnio przeszłam się po kilku sklepach i z tego co wiedzę to w tym sezonie te sukienki znów będą modne.
Na taką sukienkę już polowałam w zeszłym roku i widziałam ich sporo w H&M, więc jeśli poszukujecie to tam Was odsyłam.

 

 

 

 

 

Takie sukienki możecie stylizować na mase sposobów. Osobiście najbardziej lubię je nosić z jeansowymi kurteczkami i kolorowymi converse. Możecie też przewiązać sobie koszulę w pasie, lub dodać jakąś fajną czapkę lub biżuterie aby urozmaicić Waszą stylizację.

 

 

 

/ dress - shein/ hat - Ralph Lauren/ 

 

Posiadacie w swojej szafie taką sukienkę, albo czy planujecie jej zakup w tym sezonie?

Sara

 

 

ssarusska.blogspot.com

ssarusska.blogspot.com

ssarusska.blogspot.com

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda