ABC moich uczuć
20.02.2016

ABC moich uczuć

 

 

 

 

Książki potrafią często wzbudzić najwięcej uczuć. Dzięki nim odkrywamy nowy świat, którego doświadczamy w zupełnie odmienny sposób. Wchodzimy w nieznane, poznajemy nowe życie, spoglądamy na wszystko zupełnie inaczej. Kolejny rozdział, kolejna historia pełna nieoczekiwanych przygód i zwrotów akcji. Jesteśmy w innym świecie, świecie, który sami kreujemy wedle własnych upodobań. Otrzymujemy życie, które pozwala nam doświadczać innego świata, sennej rzeczywistości utkanej ze słów. Ostatnia strona sprowadza nas spowrotem na ziemię. Łapczywie chłoniemy powietrze, spragnieni dalszych historii spoglądamy przed siebie i dostrzegamy wówczas, że prawdziwe życie nadal trwa. Niczym książka, której to my stajemy się autorem.

 

 

Walentynkowe szaleństwo minęło. Wielu może odetchnąć zatem z ulgą, a inni niezależnie od dnia nadal mogą poddawać się najsilniejszemu z uczuć. Ostatnio spotkałam się z książką, którą pokocha niejeden już nawet zakochany, ale też bezsprzecznie i każdy singiel może w końcu odnajdzie swoją miłość, co prawda najpierw na papierze, ale od słów do czynów niedaleka będzie w tym przypadku droga.

 

 

 

 

 

 

"ABC moich uczuć" ckliwy tytuł, który mówi już chyba wszystko. Pełen miłosnych historii i namiętnych rad niezbędnik? Nie do końca! Niezależnie od tego jak wygląda Twoje życie - czy jesteś szczęśliwym singlem, czy też osobą skorą do popadania w miłosne rozterki "ABC moich uczuć" to nowa pozycja na rynku wydawnictwa Kaktus, na którą każdy powinien zwrócić większą uwagę. Kreatywne książki od pewnego czasu cieszą się niezwykłą popularnością. Nie wszyscy są ich miłośnikami, lecz "ABC moich uczuć" zostało stworzone w idealnym stylu - pełna uroku książka, na której możesz przelać swoje najskrytsze myśli i odczucia. Obfitująca w optymizm, stworzona z humorem potrafi pomóc w poznawaniu samych siebie i wyładowaniu wszystkich emocji.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli już o książkach mowa to koniecznie muszę zaprezentować Wam również parę tytułów godnych polecenia. Kocham książki, a czytanie należy do tych czynności, które pozwalają mi zapomnieć o wszystkim co dzieje się wokół. Obecnie rozpoczynam w ferie, zatem książkowe wieczory znów wejdą w mój codzienny plan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
RECENZJE W PIGUŁCE
"After" to seria, która skradła moje serce. Cudowna, pełna namiętności i uroku, intrygująca, czarująca w każdym calu.  
"Hopeless" kolejna propozycja książkowa skrywająca niepowtarzalne piękno, oddziałująca na emocje.
"7 razy dziś" to książka skłaniająca do refleksji, pozwalająca na własne interpretacje, wywołująca u każdego z nas inne odczucia.
"Dom nocy" seria, którą odkryłam kilka lat temu, pełna tajemnic, nieoczekiwanych zwrotów akcji, zaskakująca i trzymająca w napięciu do ostatnich słów.
"Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku" propozycja książkowa odbiegająca od wszystkich innych. Obfitująca w piękne cytaty, cudowne słowa motywacji. Inspirująca każdego dnia.
"Dzień, w którym umarłam" nietuzinkowa fabuła, w której zakochałam się już od pierwszych stron, niezwykła, wciągająca i urokliwa.

 

 

 

 

 

YUDEMERE BLOG

  • udostępnij
1 komentarzy

angelrebelde
0

ciekawa książka ;)

odpowiedz

angelrebelde
0

ciekawa książka ;)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda