DDOB Shop
DDOB Shop
Netflix udostępnia najpopularniejsze seriale ZA DARMO!
02.09.2020

Netflix udostępnia najpopularniejsze seriale ZA DARMO!

To ogromna niespodzianka dla wszystkich wielbicieli seriali! Od teraz Netflix udostępnia kilka kultowych produkcji zupełnie za darmo. Nie trzeba się rejestrować ani zakładać konta.

Seriale na Netflix za darmo

Według statystyk, w Polsce z Netflixa korzysta ponad milion osób. Ze względu na pandemię i przymusowe zamknięcie w domach liczba ta jeszcze bardziej wzrosła. Netflix to bogata oferta seriali, filmów i rozmaitych produkcji, m.in. reality-show. Platforma pozwala na oglądanie na wielu nośnikach w różnych miejscach. Najtańsza opcja jest dostępna już za 34 złote.

Każdy miłośnik oryginalnych produkcji z pewnością co miesiąc odnawia subskrypcję. Są jednak osoby, które z Netflixa korzystają od czasu do czasu, np. gdy wyjdzie nowy sezon ich ulubionego serialu. Netflix wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych odbiorców, udostępniając kilka topowych produkcji za darmo! Dzięki temu możemy sprawdzić, czy dany serial przypadnie nam do gustu, zanim wydamy pieniądze na comiesięczną subskrypcję.

./uploads/jeilliebean/711b34679c734aed14f7803b06ee07cc.jpg

Darmowe produkcje na Netflix

Jeśli chcemy obejrzeć kultowe propozycje za darmo, wystarczy wejść na stronę https://www.netflix.com/pl/watch-free i zapoznać się z dostępnymi tytułami. Wszystko to bez żadnych opłat! Wśród najciekawszych propozycji można wymienić m.in. serial Stranger Things, Szkoła dla Elity, Grace i Frankie, Jak nas widzą, reality-show Love is blind czy animację Dzieciak rządzi: znowu w grze. Deszczowe wieczory to idealny czas na nadrobienie zaległości.

4 lubi to
1
1164
1 komentarzy

nelusza
1

Super!!! Lecę skorzystać z takiej okazji. Dla mnie stranger things dla brata dzieciak rządzi 👍

odpowiedz

nelusza
1

Super!!! Lecę skorzystać z takiej okazji. Dla mnie stranger things dla brata dzieciak rządzi 👍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda