CAMOUFLAGE MORO
31.01.2016

CAMOUFLAGE MORO

 

 

 

 

 

 

 

The Camouflage Moro! Wzór znany od pokoleń, początkowo służył wojskowym i m.in. myśliwym do sprawnego ukrywania się w pustynnym czy leśnym otoczeniu.
Od kilku sezonów moro stało się znów modne, jednak w modzie miejskiej nie służy ono wtopieniu się w tło, a wręcz przeciwnie. Poprzez zastosowanie różnorodnej kolorystyki, ma przyciągać wzrok, wzbudzać ciekawość obserwatorów.
W dzisiejszym poście prezentuję kurtkę moro polskiej marki #momidesign w odcieniach szarości. Kurtka wiatrówka z elanobawełny. Rozmiar zostaje zrealizowany indywidualnie pod klienta. Bardzo interesujące w niej są pasy z tyłu.
Głównym elementem, na którym oparłem całą stylizację jest właśnie kurtka. Dobrałem do niej bluzę z kapturem marki Diverse, szare buty adidas Originals, model Racer Lite oraz jedne z moich ulubionych spodni, marki MALE-MEwykonane z matowej eco skóry. By całość nie wydała sie monotonna, do stylizacji dobrałem czapkę w bardzo pożądanym w tym sezonie stylu - z mocno wygiętym daszkiem. To różowe cudo pochodzi od krakowskiej streetwearowej marki Admirable.

fot. http://grzebro.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GELARDOFASHION BLOG

  • udostępnij
1 komentarzy

instafreak_
0

odważna stylizacja

odpowiedz

instafreak_
0

odważna stylizacja

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda