Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Millie Bobby Brown w nowej roli w produkcji Netfliksa!
18.08.2020

Millie Bobby Brown w nowej roli w produkcji Netfliksa!

Już wkrótce zobaczymy młodą aktorkę w nowej roli. Millie Bobby Brown wcieli się w siostrę Sherlocka w produkcji "Enola Holmes". Netflix opublikował już pierwszą zapowiedź.
View this post on Instagram

alone loshme reeebtpms wnettyrhitd 🕵️🔍@netflixfilm

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on

Millie Bobby Brown jako siostra Sherlocka

Enola Holmes to opowieść o przygodach nastoletniej siostry Sherlocka. Do tej pory Millie Bobby Brown znana była widzom przede wszystkim jako Eleven z serialu Stranger Things. W produkcji Netfliksa pojawiła się, mając 12 lat. Kariera młodej aktorki szybko nabrała rozpędu. Wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych, stworzyła własną markę beauty, a obecnie gra w kolejnych hitach filmowych. Już wkrótce na Netfliksie pojawi się produkcja Enola Holmes. Millie Bobby Brown odgrywa w niej główną rolę! To ogromne wyróżnienie.

Enola Holmes - kiedy premiera?

Enola Holmes jest produkcją opartą na cyklu powieściowym Nancy Springer. Bohaterką jest nastoletnia siostra Sherlocka Holmesa - tytułowa Enola. Dziewczyna chce iść w ślady starszego brata i rozwiązuje zagadki kryminalne. Film wyreżyserował Harry Bradbeer, z kolei za scenariusz odpowiada Jack Thorne. W filmie Enola Holmes zobaczymy iście gwiazdorską obsadę: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Fiona Shawn czy Sam Calflin.

Premiera jest zaplanowana na 23 września 2020 roku. Już wkrótce film trafi na platformę Netflix!

3 lubi to
0
699
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda