romek gelard

romek gelard

 

Romek Gelard na co dzień mieszka w Warszawie, jest modelem i blogerem. Współpracuje z agencją The Icon Agency. Ma 21 lat, 182 cm wzrostu i waży około 65 kilo. A tak poważnie - moda jest dla niego przestrzenią, w której może tworzyć nieograniczoną ilość stylizacji, wykorzystując przy tym swoją kreatywność. Skąd czerpie inspiracje? Przede wszystkim z ulicy, streetstyle to coś, co najbardziej do niego przemawia. Możecie kojarzyć go także z Radkiem Pestką, który jest życiowym partnerem Romka. 

 

Ekipa DDOB przepytała Romka Gelarda, oto efekty rozmowy:

 

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z byciem Influencerem?


Mojego bloga (www.gelardo.com.pl) prowadzę od sześciu lat. Zainspirowałem się damskimi blogami i uznałem, że blogerów męski zasadniczo nie ma.
Na początku traktowałem go jako hobby, jednak z czasem pojawiły się pierwsze współprace, które zmotywowały mnie do poświęcania jemu coraz więcej czasu.
Mówiąc o kanale na YouTube - moja przygoda zaczyna się właśnie teraz i mam nadzieję, że będziecie mnie oglądać :)

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?


Najbardziej kręci mnie współpraca z markami, które od dzieciństwa mi imponowały. Dzięki temu poznałem również wiele interesujących osób, które z czasem zostały moimi przyjaciółmi. 

 

3. Co byś robił, gdyby nie było Internetu? 

 

Szczerze nie wyobrażam sobie światu bez internetu, ale jeśli byłaby taka konieczność na pewno spróbowałbym swoich sił w tańcu.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?


Moim zdaniem wszystko co publikujemy w sieci nie jest już prywatne, jednak wydaje mi się, że da się to połączyć. Jeśli jest jakiś temat, którego nie chcę poruszać w internecie po prostu tego nie robię. Z czasem nauczyłem się zauważać tę granicę i wiem na co mogę sobie pozwolić biorąc pod uwagę kontakt z moimi obserwatorami.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?


W przyszłości chciałbym mieć swoją markę oraz stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych influencer’ów w Polsce. Od kilku lat w mojej głowie widnieje myśl o ewentualnej przeprowadzce z kraju, wydaje mi się, że za granicą jest o wiele więcej perspektyw jak i możliwości rozwoju swojej marki. 

 

6. Jakie masz hobby? 

 

Poza działaniem w sieci bardzo interesuję się projektowaniem ubioru, nowinkami technologicznymi  oraz podróżami. Jak wiele osób wie, mam też świra na punkcie butów sportowych.

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?


Od kiedy pamiętam nie ma dnia, kiedy nie zwrócę na siebie uwagi, chociaż nie ubieram się wyzywająco, zawsze staram się wyglądać po prostu dobrze.
Jest to w jakiś sposób wizytówka, a dla mnie jako blogera po prostu rutyna. Kiedy widzę uśmiech na ulicy to znaczy, że jest dobrze. ;)

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?


Każdy z kanałów jest w jakiś sposób inspirujący, np. tumblr, pinterest czy facebook. Jednak dla mnie najważniejszym i najbardziej lubianym kanałem jest instagram. To tak naprawdę wszystkie kanały skompresowane w jeden, gdzie mogę zarówno się zainspirować ciekawymi stylizacjami czy zdjęciami, dowiedzieć się ciekawych informacji z zagranicy czy nowinek technologicznych, a także budować swoją społeczność, gdzie dzielę się moimi stylizacjami i pokazuję swoje życie na co dzień.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?


Nie mógłbym stwierdzić, że moje życie nie uległo żadnej zmianie, wręcz przeciwnie. Dzielę się moją pasją z obserwatorami, realizuję swoje cele i z każdym rokiem stawiam sobie coraz wyższą poprzeczkę, dzięki czemu mam szansę współpracować z markami, którymi zawsze się inspirowałem. 

 

10. Za co lubisz DDOB?


DDOB to dla mnie społeczność, dzięki której mogę dzielić się swoją pasją jaką jest moda i być jej częścią. Miła atmosfera, pasja oraz profesjonalizm to cechy, które są dla mnie najważniejsze w branży.