DLACZEGO KOCHAM ŁÓŻKO, SNAPCHAT
21.11.2015

DLACZEGO KOCHAM ŁÓŻKO, SNAPCHAT

 

 

 

Post informacyjny, bo przecież mogę. Przede wszystkim zauważyłam, że zawsze po męczącym dniu (czyli pod każdym) od razu idę do pokoju i rzucam się na miękką kołdrę. Mało?

 

 

 

 

DZIWNE, ŻE ŁÓŻKO MA WŁAŚCIWOŚCI MAGNESU,

bo pomimo nocy (przez które przesypiam 1/3 swojego życia) to i w dzień mam ochotę się położyć. Szczególnie teraz - gdy na dworze jest naprawdę zimno, a ja uwielbiam nicnierobienie. Nie ma to jak położyć się na łóżku, z kubkiem herbaty w lewej ręce i dobrą książką w prawej albo laptopem z włączonym najnowszym odcinkiem ulubionego serialu. Chill. Lubię je chociażby za to, że teraz -dokładnie teraz - piszę tego posta. Leżąc na łóżku. I za chwilę będę odrabiać lekcje. Również na łóżku. Tak, to są zdecydowanie dobre powody za co lubię łóżko. A z resztą - kto z was nie lubi? Okej, jeśli ktoś z Was ma podobną sytuację jak ja to proszę zgłoście się w komentarzach, żebym nie czuła się taka osamotniona.

 

 

 

 

KRĘCENIE

Przestałam w końcu mówić nie, nie i nie do kamery za każdym razem, gdy mnie do niej ciągnęło. Kiedyś tam wstałam rano, nagrałam i obrobiłam filmik. Wszystko jednego dnia. I w sobotę go dodaję. Nie napiszę o czym go nagrałam, w jakiej formie czy takie rzeczy, ale nagrałam i dodaję jutro o 13/14 także stay tuned everybody. Warto obejrzeć i zobaczyć jak się miewam, bo takiej długiej przerwie. A o to filmik, który nakręciłam z DDOB oraz który mnie zmotywował.

 

 

 

Oglądać!
SNAPCHAT
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale przez 3 dni od wczoraj prowadzę snapchata Under Twenty, także jeśli chcecie posłuchać mojej gadaniny na snapie to zapraszam. Testuję tam też produkty, recenzuję je dla was na żywo oraz odpowiadam na prawie wszystkie pytania. Dodawajcie @under_twenty jeśli chcecie posłuchać, a jeśli nie chcecie to też dodajcie. Po za tym możecie dodać mnie na moim snapie czyli edziulka, ponieważ planuje i u siebie takie gadaniny. Buziaki!

  

 

 

 

 

http://www.eniia-blog.blogspot.com/

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda