Daily Dose of Beauty
11.11.2015

Daily Dose of Beauty

 

 

 

Piękno uznawane jest jako pojęcie względne. Nie ma bowiem rzeczy brzydkich i posługując się najpierwotniejszym z wyjaśnień: są tylko rzeczy ładne i te mniej ładne. Każdego dnia spotykamy się z istotą piękna, ponieważ tym przymiotem możemy określić różnorodne frakcje życia, które poprzez poznanie zmysłowe i uczuciowe oddziałują na nas pozytywne.Dzięki zapewnieniu sobie codziennej dawki piękna, w naszym sercu szczęście potrafi zagościć na dłużej, ciesząc się wówczas wszelkimi formami ukazania tej cechy czy to w słowie, w zdjęciu, czy też w człowieku. Jak jednak czasem zaoszczędzić sobie szukania i znaleźć miejsce emanujące pięknem, które pozwoli dostrzec nam ten urok w każdej ze swoich postaci?

 

 

 

 

 

Parę miesięcy temu (nie potrafię uwierzyć w to, że minęło już tak dużo czasu) wzięłam udział w konkursie na Ambasadorkę DDOB. Dzięki Wam udało mi się zwyciężyć i od tamtego czasu staram się jak najlepiej pełnić tę funkcję. Ta strona przynosi mi tak wiele radości, że chciałabym opowiedzieć Wam o tym troszkę więcej i zachęcić Was do odwiedzania tego innowacyjnego portalu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daily Dose of Beauty - strona pełna piękna, ponieważ jest miejscem, w którym skupiają się cudowne porcje inspiracji zaczerpnięte z naprawdę niesamowitych blogów. Ludzie dzielą się tam swoją pasją, chcąc dotrzeć w ten sposób do większej liczby odbiorców, którzy każdego dnia poszukują codziennej dawki piękna. Tak jak blogosferę, tak też DDOB tworzą wszyscy: blogerzy, ale przede wszystkim czytelnicy, bez których żaden blog nie byłby w stanie prawidłowo funkcjonować. 
 
 
 
 
 
 
Na tym portalu każdy potrafi znaleźć coś dla siebiePrzejrzysty, przyjazny i miły dla oka wygląd pozwala nam również bez problemu odnaleźć to, czego poszukujemy, dzięki ściśle określonym kategoriom. Posiadamy również możliwość komentowania i oceniania wpisów, udostępniania postów oraz inspiracji znalezionych na innych blogach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jakie rodzaje piękna możemy tam znaleźć?
 
Piękno słowa.
Piękno zdjęć.
Piękno życia.
Niektóre wpisy naprawdę potrafią oczarować. Dzięki DDOB można znaleźć ogrom cudownych blogów, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Portal stale się rozwija, ciesząc się przy tym popularnością i tworząc coraz to większą społeczność blogerów i czytelników.Niezwykle cieszy mnie fakt, że mam okazję w tym wszystkim uczestniczyć i być w gronie tak niesamowitych osób - ambasadorek, których blogi aktywnie śledzę, podziwiam i czerpię inspiracje oraz świetnym team'em, który dba o całość funkcjonowania serwisu, starając się każdego dnia ulepszać to miejsce. 
 
 
 
 
 
 
Ostatnio również otrzymałam cudowną przesyłkę od DDOB. Najwspanialsze  uczucia wzbudził we mnie jednak list pełen wielu ciepłych słów motywujących do dalszej współpracy.
Dziękuję za tak wspaniałą paczkę!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skoro i tak już nadużywam w tym poście słów "dziękuję" to nie mogę zapomnieć o Was! Z racji tego, że już dawno nie dziękowałam Wam, jako moim czytelnikom, zrobię to teraz. Musicie wiedzieć, że gdyby nie Wy mój blog nie miałby sensu bytu i nigdy by się tak nie rozwijał. Yudemere również tworzą wszyscy i o tym musicie zawsze pamiętać, że jest to nasze wspólne miejsce. Dziękuję Wam za wszystko, a przede wszystkim za to, że po prostu jesteście 
 
Niebawem również szykuje się bardzo ważne dla mnie wydarzenie, o którym za niedługo więcej Wam opowiem :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Tymczasem serdecznie zapraszam Was na Daily Dose of Beauty, na oficjalny profil portalu na instagramie @ddobinsta oraz tagowania własnych zdjęć hasztagiem #ddobinsta :) 
Dodatkowo DDOB poszukuje także kolejnych ambasadorów, zatem zachęcam Was również do spróbowania swoich sił, ponieważ naprawdę warto.
 
 
 
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda