ARI BY ARIANA GRANDE
22.10.2015

ARI BY ARIANA GRANDE

 

 

 

 

 

 

Wczoraj po powrocie ze szkoły zastała mnie miła niespodzianka, jaką była paczka od firmy Douglas. W środku znajdowały się nowe perfumy Ariany Grande "Ari". Zobaczyłam je jakiś czas temu na instagramie i od razu wiedziałam, że chcę je mieć, a teraz Douglas sprawił mi miłą niespodziankę! Bardzo lubię Arianę, dlatego cieszę się, że dostałam możliwość ich przetestowania.

Oprócz ślicznej buteleczki, która od razu mi się spodobała, byłam bardzo ciekawa zapachu tych perfum. Oczywiście nie trudno domyślić się, że nie jestem zawiedziona, bo pachną przepięknie. Zapach jest lekki, owocowo-kwiatowy i zdecydowanie należy do takich, które odpowiadają mi najbardziej. Co do trwałości, wczoraj ktoś napisał mi, że niestety nie wypadają najlepiej, jednak ja się z tym nie zgodzę. Używałam ich rano, a do teraz na ubraniach wyraźnie je czuć, więc przetrwały cały mój dzień w szkole. Pod tym względem są lepsze nawet niż Daisy Dream Marca Jacobsa.

Aktualnie perfumy możecie zakupić tylko w perfumeriach Douglas, dostępne są również w sklepie internetowym (tutaj). Oprócz tego Douglas z myślą o fanach Ariany zorganizował konkurs, w którym można je wygrać. Zwycięży aż 20 osób, więc myślę, że warto spróbować i wziąć udział. Konkurs znajduje się na ich facebooku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://chesire-blog.blogspot.com/

  • udostępnij
1 komentarzy

olkawatala
0

Faktycznie, piękna buteleczka :)

odpowiedz

olkawatala
0

Faktycznie, piękna buteleczka :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda