Kiedy powinnaś zmienić swój status na fejsie?
09.08.2018

Kiedy powinnaś zmienić swój status na fejsie?

W każdym związku przychodzi pora, w której pojawia się dylemat: czy powinnam zmienić swój status na fejsie? Czy to jest dobry moment? Co on o tym pomyśli? Czy się nie wystraszy, że robi się poważnie? Jeżeli regularnie dodajesz posty czy zdjęcia na swojego FB, to Twoje obawy są całkowicie normalne. Jesteś szczęśliwa, bo znalazłaś fantastycznego chłopaka. Z jednej strony masz ochotę się tym chwalić, ale z drugiej nachodzą Cię wątpliwości, czy aby na pewno powinnaś to robić. Zanim podejmiesz jakieś kroki, zastanów się nad kilkoma sprawami.

 

1. Jesteś pewna, że chcesz, aby każdy o Was wiedział

Na wstępie zadaj sobie pytanie, czy jesteś pewna, że każdy powinien wiedzieć o Waszym związku? Zastanów się, czy wszyscy będą dla Was życzliwi i nie będą chcieli Wam zaszkodzić? Wasz związek powinien być prywatną sprawą. Jeśli zdecydujesz się na zmianę statusu na facebooku, musisz się liczyć z tym, że znajomi zaczną o Was gadać i mogą się pojawić plotki na Wasz temat. Czy jesteś na to gotowa?

Źródło: weheartit.com

 

 

2. Czy Wasz związek jest poważny?

Kolejną sprawą, nad którą powinnaś się zastanowić, to czy Wasz związek jest poważny? Przed zmianą statusu powinnaś mieć pewność, że Ty i chłopak, z którym się spotykasz, traktujecie się poważnie i oboje chcecie stworzyć długotrwałą relację. Jeżeli chłopak ma opinię szkolnego podrywacza, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, zastanów się, czy przypadkiem za tydzień nie musiałabyś ponownie zmieniać swojego statusu. Jeśli jeszcze nie jesteście siebie pewni, wstrzymajcie się z „fejsbookowymi deklaracjami”.

Źródło: weheartit.com

 

 

3. Czy Wasz związek jest na odpowiednim etapie?

Ciężko jest znaleźć idealny moment na zmianę statusu na FB. Z jednej strony nikt nie chce zrobić tego za wcześnie, z drugiej po półrocznym randkowaniu może się zrobić za późno. Istnieje jedna zasada: NIGDY nie rób tego po kilku pierwszych randkach. Jeśli nie chcesz spłoszyć chłopaka, to nic nie ustawiaj. Nie pisz też postów, że się zakochałaś i planujesz Waszą wspólną przyszłość. Uwierz nam, że po czymś takim każdy facet więcej się do Ciebie nie odezwie. Na pierwszych randkach powinniście się lepiej poznać i przekonać, czy do siebie pasujecie, czy macie wspólne zainteresowania i tematy do rozmów. To nie jest dobry czas na planowanie wspólnej przyszłości i żądania konkretnych deklaracji. Podczas pierwszych randek nie nastawiaj się na nic. Nie musicie być razem do końca życia. Jeśli jesteście sobie pisani, to i tak wszystko potoczy się we właściwym kierunku.

Źródło: weheartit.com

 

 

4. Zapytaj go, co o tym sądzi

Kolejną ważną sprawą, którą powinnaś rozważyć, jest zdanie Twojego nowego chłopaka. Powinnaś poznać jego punkt widzenia. Zapytaj, czy on także chciałby zmienić swój status na Facebooku. Nie obrażaj się, jeśli okaże się, że on ma całkowicie odmienne zdanie na ten temat. To nie jest powód do kłótni. Jeżeli Tobie zależy na ustawieniu statusu „w związku”, to zrób to, ale nie wymagaj, że Twój chłopak wbrew sobie też to zrobi. Uszanuj jego odmienne zdanie.

Źródło: weheartit.com

 

 

5. Nie rób nic na pokaz

Pamiętaj, że nie musisz szukać aprobaty u innych osób. Wasz związek powinien być Waszą prywatną sprawą i im mniej osób będzie w niego zamieszanych, tym lepiej dla Was. Nie rób nic na pokaz. Przecież Wasze uczucie nie powinno nikogo obchodzić oprócz Was. Jeśli chcesz zmienić status na fejsie, tylko po to, aby inni Ci zazdrościli, to zastanów się czy takie zachowanie jest dojrzałe i ma sens.

  • udostępnij
1 komentarzy

paulinoowo
0

super wpis

odpowiedz

paulinoowo
0

super wpis

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda